Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ilyen lakást?

Vennétek ilyen lakást?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnénk váltani. Az új lakásban csak zuhanyzó van, kád nincs. Amiben most lakunk itt mindekttő van és a gyerekek szeretnek pancsolni. Viszont az új lakás sokkal szebb és újabb is. Egyedül ez nem tetszik. Van közületek olyan, akinél csak zuhanyzó van? Ti hogy oldjátok meg kisebb gyereknél az esti fürdést?
2016. máj. 11. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
úgyis kiskádban fürdeted amíg olyan pici, szóval szerintem nem akadály hogy csak zuhany van. amikor meg nagyobb akkor már tud állva is fürdeni.
2016. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk is csak zuhanyzó van. Másfél éves koráig kiskádban fürdött (pont belefért a zuhanyzóba), azóta állva zuhanyzik. Semmi gond nincs belőle.
2016. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már nagykádban fürdenek, ezért gondoltam hogy hiányoznak nekik a pancsolás, a játék. Nem tudom mi legyen.
2016. máj. 11. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

nem lenne akadály. kisbabaként kiskádban fürdik úgyis, kis pancsolásra pedig a zuhanytálca is elég. és nagyon szerettem kisgyerekként :)

Ahhoz meg majd hozzászoknak a gyerekek, hogy zuhanyzás van. Az 5évesem lassan fél éve nem is pancsolt a kádban.

2016. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Várj, nem értem, a babák témakörbe írtad. Akkor hogyhogy a nagy kádban fürdenek a gyerekek?


Egyébként én megvenném a lakást, ha csak ez az egy nem tetszene (hajjaj, mennyi meglepi lesz még birtokba adás után, kérdező, ami majd nem tetszik a lakáson:D).


Aztán ha most lenne rá pénzem (mert mondjuk enged az árból), átvariálnám a fürdőt, ha később, akkor pedig később. Ha hosszútávra terveztek ott (halálotokig, úgy értem), akkor nektek sokkal jobb a zuhanyzó idős korotokra.

2016. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk is csak zuhanytálca van. Nagyobbik gyermekem 3 éves, még elfér a kiskádban, az pedig a zuhanytálcában. Nagyon szeretnénk átalakítani a fürdőt akármilyen kisméretű káddal, mert távol van a kazán, egy zuhanyzás alatt ahányszor elzárjuk a csapot, annyiszor kell újra beállítani a hőmérsékletet, egyszer égetően forró a víz, egyszer meg hideg, szóval a kicsinek a zuhanyzás nem annyira opció (mi jobban bírjuk:) És igen, pancsolni is jobban lehet kádban, meg a két kicsit együtt fürdetni is:) egyszer-egyszer nekem is jólesne elmerülni egy kád vízben....
2016. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

nem is férne be kád? hogy a későbbiekben beszereljétek? egyébként én tuti nem vennék kád nélkülit, de ez én vagyok...nagyon szeretek fürdeni, a férjem is, a gyerekek is. nem fosztanám meg magunk az élménytől akkor inkább keresnék más lakást. persze élethelyzettől is függ: mennyire függ a költözés mióta keresgéltek..


édesanyámék panelbe laknak, pár éve kiszedték a kádat mert öreg már a mama, zuhanytálcára cserélték. megszokta azt mondta nem hiányzik a fürdés (bár múltkor nálunk bekérte magát egy fürdésre:D)

2016. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak zuhanyunk volt sok évig, de nagyon utáltam, így a két kezünkkel beszereltünk egy kádat.
2016. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak zuhanytálca van, és pont ezért a magasított falú zuhanytálcát építtettük be. A 4,5 éves fiam simán pancsol benne.
2016. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi pont most vettünk egy házat, amiben mindent átalakítottunk. Mi csak épített zuhanyt csináltattunk, kádunk nem lesz. A fiunk most is sokszor csak zuhanyzik, ezután is így lesz. Nyáron lesz medence az udvaron, néha a szüleimnél alszik egy estét, ott van kád, ha szeretne pancsolni, akkor lesz rá lehetősége.
2016. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!