Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "ejtőernyős" kartart...

Másnak is "ejtőernyős" kartartása van a babájának hason?

Figyelt kérdés
Sehogy sem tudom rávenni az 5 hónapos fiamat, hogy mikor hason van a karjaira támaszkodjon. Állandóan kiviszi őket a teste mellé hátra. Ezt meddig fogja így csinálni??
2010. ápr. 9. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pingvintartásnak hívják. Nekünk is ez volt. Dévényre jártunk miatta, mert ez azért volt, mert kötött volt a háta és nyaka.
2010. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hamar renbejött tőle (első voltam)
2010. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rá fog jönni,hogy a kezére tud támaszkodni!Idő kell nekik!
2010. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egész pontosan mi az hogy "Dévényre"? Amúgy a fürdőkádban ha hasra tesszük, ott könyököl, sőt kúszik is... nem hiszem, hogy érti, hogy ha nem könyökölne, akkor a feje a vízben lenne :-)
2010. ápr. 9. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Dévény masszázs-torna. A mi esetünkben kellett. Ugyanezt csinálta. Ha úgy érzed, keress rá, hogy a környéketeken hol-ki csinál ilyet.
2010. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is sokszor "repül" hason, bár Neki semmi baja, a kezén is támasztja magát, ha elfáradt, jön az ejtőernyőzés, aztán újra feltolja magát.

Idővel rá fog jönni hogy hogy tudja magát karral is támasztani! De ha csak ilyen pózban van, akkor kérdezd meg a dokidat, védőnődet.

Üdv. 6 hónapos kislány anyukája (L)

2010. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!