Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Szétvet az ideg!

K. Bernadett kérdése:

Mit tegyek? Szétvet az ideg!

Figyelt kérdés
Ma járt nálunk a védőnő. Kisfiam 7 hónapos múlt. Amikor levetkőztettem, hogy megmérje, eszembe jutott, hogy a fityma hátrahúzásáról még nem beszéltünk soha, így rákérdeztem, hogy mikor kezdjem el óvatosan fürdés közben hátrahúzni, erre ő elkapta, és úgy hátratépte, hogy sokkot kaptam a gyerek meg visított. A következő pelenkázásnál észrevettem, hogy véres az előbőr, de nem mertem hozzányúlni. Fürdetés után megnéztem, kicsit hátratoltam, hát körben szét van repedezve nagyon durván, kisfiam 10 percig sírt attól hogy megnéztem.Ez normális, hogy ilyen pici babát is így megszadiznak? Mit tehetnék? És ha begyullad?

2016. máj. 12. 21:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
A védőnőt is meg kéne szadizni. Hátha utána normális lesz.
2016. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

A vedono egy idiota, azonnal vidd az ugyeletre nezze meg egy orvos!

1 eves korig tilos hozzanyulni!

2016. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is vidd orvoshoz mindenképp!

A védőnőt meg mindenképp jelentsd a felettesének! Ilyet nem tehet!

Nagyon sajnálom a kisfiadat és téged is, de tenned kell róla, hogy más babákkal ez ne történhessen meg!

2016. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

Alsollal kell kenni nekunk ugyelet javasolta ugyanezert es bevalt.


a repedés hegesen gyogyul es szűkületes lehet tőle nagy eséllyel.

Nem lett volna szabad, sőt!


Folyamatosan orvosi kremmel (ált szteroidos de orvos iteli meg)kenegetve napokrol napokra szabadna csak ovatosan tornáztatni a bőrt minden furdesnel hogy lazuljon nyuljon kb 3 honapos kortol.

De sok hulye orvos is alkalmazza ezt a regi tevgitet hogy felrántják. Mai nézetek szerint még pár évesen se lenne baj, ha nem huzodik hátra teljesen, amig nem szűkületrol van szo

2016. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem pont a védőnő javasolta, hogy kezdettől fogva (most 6 hós), minden fürdésnél próbáljam egy picit húzni. A gyerekorvos minden státusznál "megdícséri", hogy milyen jól megy hátra. Mindenesetre a Te védőnőd egy barom, a gyerkőcöt meg kellene nézetni dokival.
2016. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég!!! Nem vágtad pofán?? Pont ma mondta a doki, hogy nem szabad húzogatni, bár nekünk azt mondta, hogy 3 éves koráig! Na mindegy, én tuti balhét csapnék!!!!
2016. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Ez a nő nem normális, mondom leendő védőnőként. Fertőtlenítsd le, és amennyit lehet legyen szabad levegőn, és ültesd kicsit kamillás vízbe.Mást az ügyeleten se tudnak tenni. És ha úgy látod hogy problémás a terület, akkor javaslom a Cikatridina nevű krémet. Hosszú folyamat, kb 4-6 hónap, de a visszajelzések alapján 90%-ban megoldja a makacs latapadást is. És ne tévesszen meg hogy a tájékoztatóján ez nem szerepel, olvasgass utána ha gondolod, nálunk ezt javasolja az orvos is. Azt a szadista nőt meg jelentsd a vezető védőnőnél.
2016. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%
Ki kell ott is takatitani ilyrn nincs hogy évekig nem hozzányulni...
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Ilyet egy védőnő nem is csinálhatna max orvos amit neki sem kéne.

A védőnőt tuti el fogják marasztalni ha jelented.

2016. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Én elvinném a gyerekorvoshoz és ha már ott vagy utána érdeklődhetnél,hogy ilyen esetben milyen jogi lehetőségeid vannak a védőnő ellen.Semmi képen ne hagyd annyiban!!!
2016. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!