Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készitsem fel másfél...

Hogyan készitsem fel másfél hónapos babámat baba-mama tornára?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy 6 hetes kortól lehet menni baba-mama tornára. De nálunk még rendszertelen a szoptatás, és sokszor nyűgös a kisbabám.


Hogyan tudnánk részt venni egy ilyen órán?


A másik dolog: ha közvetlenül előtte szoptatom, biztos sokat fog bukni. Ha nem, éhes lesz és sirni fog.



2016. máj. 13. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
biztos hogy kell ez neki?
2016. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is 6 hetesem van, nem mennék még ilyenre vele. Pláne a sok ember miatt. Tornázz otthon vele inkább.
2016. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
vagy vidd masszázsra, az legalább róla szól, érte van...a tornázás nem biztos hogy annyira mulattatja ám őket...én otthon próbáltam vele tornázni 6. héttől de utálta. nem is erőltettem.
2016. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Általában tényleg azt mondják, hogy lehet menni 6 hetes kortól, de szerintem várd meg a kötelező oltásait, és csak 3 hónapos kortól menjetek.


A szoptatásnál pedig most még nem fog működni, hogy előtte/utána szoptatod, mert alkalmazkodnod kell a baba igényeihez. Még nagyon pici.

2016. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi akkor mentünk, amikor 6 hetes volt a fiam. Az első alkalommal felé időt szoptatással töltöttem. Aztán szépen hozzászokott. Az óra után adtam Még neki cicit. Nálunk 40 perc mama torna volt, és utána 15 perc játékos babatorna. Az első etapot Szépen végignezelodte.
2016. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi 3 hónapos korától jártunk. Egyszerűen megszoptattam közvetlenül előtte, és így simán bírta.
2016. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Én 4 hónapos kortól vittem. Tejet utána ivott.
2016. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 10 hetes korától vittem, szinte minden anyuka szoptatott kozben is, ezzel nincs semmi gond.

Mi olyanra mentünk, hogy 1 ora mamatorna es utana 20 perc babamasszazs. Arra keszulj fel, hogy nem csak a szotatas akadalyozhat a tornazasban. Kellett par alkalom, mire a babak is belekottek.

Mi 2 fele helyre is mentunk, az egyik delelott a masik delutan 5-kor volt, a delelottit siman birta, de a delutanit abbahagytuk, egyik baba sem viselte jol.

2016. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is kb 10 hetes kortól gondoltam elkezdeni. Addig meg majd kipóbálom vele itthon. :-)
2016. máj. 14. 11:00
 10/11 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: A kommented nem válasz a kérdésemre. Egy másik problémát vetsz fel, amire egyébként már mások is irtak ki kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2016. máj. 17. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!