Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és féléves a kisfiam. A...

Két és féléves a kisfiam. A fogzás okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok anyukák! Segítsetek.

A fiamnak pár napja megy a hasa.Van mikor nem híg, de többször van szèklete ,mint szokott.Színe sárgás.

A hátsö fogai most jönnek ki.

Fájlalja a hasát, 38 körüli általában a láza, hányingerem is van.

Tegnap jó ètvágyat evett, ma egy fèlszelet vajas kenyèrnèl ès egy banánnál többet mèg nem evett.

Ma határozottan rosszabbul lett.A lázára kúpot adok.

Probiotikumra gondoltam hátha helyre hozná a gyomrát, most alszik de ha felkell elmennnèk kiváltani.

Az lenne a kèrdèsem hogy fogzás okozhat hányingert, hányást?


Vagy inkább vigyem el az orvoshoz?

B6 vit ampullába van itthon de ha be is veszi rögtön kihánnya.

Vagy ez már betegsèg inkább?

Vigyem el a gyerekorvoshoz ahol órákat kell várnunk ès mèg össze is szedhet valami betegsègen is?


Ti szerintetek?

Tapasztalatok?



Összesègèben hányni mèg nem hányt, csak kínozza.lázas max 38.

Ètvágya se sok van.Inni szèpen úszik sokat.Eddig kamilla teát adtam neki .(úgy èrtem ma).


2016. máj. 18. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Előző fogainál volt ilyesmi?


Szerintem inkább beteg.


Fiamnál nem volt soha ilyen.

2016. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogzás okozhat lazább székletet, és hőemelkedést.

Lázat, hányingert, hányást viszont nem. A fogzás miatt lehet gyengébb az immunrendszere, és valószínűleg összeszedett valamit. Hívd fel az orvost, mielőtt leviszed. Nekünk ilyenkor csak probiotikumot szokott mondani, illetve elektrolit oldatot a kiszáradás megelőzésére. Ezek a betegségek többnyire maguktól gyógyulnak. A folyadékbevitelre kell figyelni.

2016. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Èrtem .

A probiotikummal már apuka úton van.Már az orvosunk bem rendel, de holnap akkor elviszem a doktornőhőz.

Köszönöm a segítséget!

2016. máj. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!