Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik már 2 hete 5...

Miért folyik már 2 hete 5 hónapos babám orra?

Figyelt kérdés

Teljesen egészséges (hála istennek) ,többször voltunk dokinal. Nem folyik ki,inkább csak szorcsog. Az alvasban nem akadályozza. Egy nap kb 3x szivom neki. Átlátszó,fehéres cucc jön ki. Van vkinek ötlete?

Kedve jó nem tűnik betegnek.


2016. máj. 18. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen eltarthat 3-4 héti is.

Lányomnak is szokott folyni az orra, sima átlátszó cucc jön belőle, nem is szörcsög, meg semmi, megpróbáltam kiszívni, de semmi nem jött.

Lehet allergia is.

2016. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Betu ***** válasza:
A kisfiam 14 hónapos és neki is volt màr ilyen kb. 3 alkalommal. Kétszer megfàzott most pedig talàn a foga miatt. Màr a takonykór végén jàrunk, remélem mert màr csak elalvàs előtt kell kiszívni az orràt. Addig amíg nem zöld vagy sàrgàs a vàladék addig nincs gond nekem ezt mondta a védőnő.
2016. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi most 5,5 hósak vagyunk, de ugyanez volt 2 hete..Ne aggódj elmúlik. Voltunk mi is dokinál, de mondta, hogy minden oké. Aztán elmúlt.
2016. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, nektek meddig tartott?
2016. máj. 18. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak...tartott először vagy 2 hétig, aztán pár napig semmi, s aztán újra..ahogy irta az első, azt hiszem úgy 3-4 hét összevissza..De most pl. újra kezdte..szóval gondolom, a fogacskák is kezdik megdolgozni, vagy nem tudom mit mondjak, de amig átlátszó-fehér, és nincs láz addig ne aggódj.
2016. máj. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este 37,5 volt a hoje most meg 37,2. Ezek már levont értékek. Aggódom. Remélem csak a fogzas miatt
2016. máj. 19. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!