Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nemu, es annyi gyermeked...

Olyan nemu, es annyi gyermeked szuletett, amit elkepzeltel, vagy ami tervben volt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Komolyan sosem akartam gyereket, de úgy voltam vele ha mégis lesz akkor csakis fiú lehet!

Lànyom született... Gondoltuk ok, legyen még egy, de làny legyen ő is! Fiú lett...

2016. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két kislányom van, eddig kettőt terveztünk, két lányt, a nagyobbik 2 éves múlt, a kisebbik 18 perce lett 1 hetes. 😍
2016. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vilag eletemben 2 fiut akartam. ket lanyom lett :)))))

az elsonel mikor megmondtak az uhn kb egy napug voltam csalodott aztan gondoltam majd a kovetkezo fiu lesz es nem bankodtam tobbet...aztan mikor megtapasztaltam milyen csodalatos nyugodt egy kisannyal, mar a masodiknal sem voltam biztos a fiuban, de a ferjem/aposom miatt azert remenykedtem - hadd oruljenek....mikor kiderult h ismet lanyt varok megkonnyebbultem. nem tudom mit kezdtem volna egy fiuval :) a ferjem azt modnta titokban o is remelt meg egy lanyt - persze ezt biztos csak ugy mondta :) de imadja a lanyat es a tesoval sem lesz maskent ;)

2016. máj. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 lányt szerettem volna de első babám kisfiú lett, a második még csak tervben, most úgy vagyok vele tényleg mindegy, kicsit már inkább fiú felé húzok aztán majd meglátjuk. :)
2016. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen minden úgy sikerült ahogy szerettem volna. Van egy kisfiam és egy kislányom. :)
2016. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy lányt terveztem,lett egy fiam,2hét múlva pedig születik még egy fiú :)
2016. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Regebben 2 lányt és egy fiút akartam. Aztán felnőttkent rajottem, 3 gyerek nekem sok, legyen inkább csak 2 lány :D egy lányom van, egyelőre biztos, hogy nem lesz testvere, később talán, attól függ, tudjuk-e majd boviteni a lakást, mert most 2 gyerekkel kicsi lenne nagyon. De mivel 28 éves vagyok csak, a férjem meg 27,egy késői kisteso lehetoseget se zartuk ki. Meglatjuk. Az tuti h sose tudtam magam fiús anyanak elkepzelni, mióta van egy lányom, főleg nem, úgyhogy tényleg inkább még egy lányt szeretnék.
2016. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esőre egy kislányt szerettünk volna majd pár év múlva kisfiút mellé.

A lány már megvan :) de nem biztos h kész tesója

2016. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Betu ***** válasza:
90%
Kislànyt szerettem volna a párom pedig kisfiút. Kisfiú lett. Szerencsére! Most màr nem tudnék mit kezdeni egy lànnyal. Szerintem könnyebb az élet egy kisfiúval mondom én akinek nincs lànya😂. Na de most komolyan, a világ összes lànyàért sem cserélném el . Én olyan igazi vagàny fiús anyuka vagyok. Egy babàt terveztünk úgyhogý igen bejött a terv. Viszont ha lànyom lenne biztosan ugyanígy imàdnàm😊.
2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig két gyereket szerettem volna, egy fiút és egy lányt.
2016. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!