Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi idősen vitte a...

Ki mennyi idősen vitte a babáját nyiltvizbe? Gondolok itt most a dunára.

Figyelt kérdés

Júniusba tölti a 4 hót.

Bevihetem mar 5-10 percre? Vagy várjak még?


2016. máj. 21. 01:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
A Dunaba meg en se mennek be. Mocsoktenger az egesz.
2016. máj. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
A 4 hónapost? Minek vinnéd be? Hogy elkapjon valami fertőzést a beleengedett szannyvíztől? Nem olyan jó móka ám a rotavírus pl.
2016. máj. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
*szennyvíztől
2016. máj. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
dunaba tuti nem. baltonba 7 hosan a lepcson beletettem a nagylabujjat kb :))) 22 honapos most megyunk tengerbe. ott dog furdeni.
2016. máj. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Rotaviruson most estunk at.

Tudom attol meg elkaphatja.

A labat se tehetem bele?

Ugy terveztuk viszunk neki tiszta otthoni vizet meg egy kis gumi medencet

2016. máj. 21. 06:19
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Én a sajàt lábamat se tenném bele!
2016. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Dunaba nem vinnek egy 4 honapos gyereket.....gumi medencet vinnétek neki..és abban egy 4 honapos mit csinálna? a medencének kb. 1 éves korátol lesz értelme, mikor már fel tud állni, meg hát ugye rendesen tud ulni...
2016. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez nem kimodott medence.

Ilyen babagumicsonak.

Meg ott lennek mellette.

A kadban is imad pancsolni.

2016. máj. 21. 07:31
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

A Dunába több helyen is eresztenek szennyvizet. Én egyszer, felnőttként, attól kaptam el valami e. coli okozta betegséget, hogy egy Dunában fürdött kutyát ölelgettem és valahogy benyaltam a szőréről.


Egy négy hónaposnak ez tuti kórház infúzióval, görcsökkel.

Még a Balatont se javasolják 2-3 éves kor előtt, mert a szervezetük nem feltétlenül viseli jól, ha onnan bekerül valami - rokonságban volt olyan, akinél a helyi orvos akadt ki, hogy miért kell ezt naponta 10 turistának elmondania, hogy nagy kockázat bizonyos kor alatt.

Pedig a Balaton vize nagyon tiszta, főleg a Dunához képest.


Röviden: ha szeretnél egy hét kórházat, akkor vidd bele.

2016. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Snorri ***** válasza:
6%
A sok okosnak mondom, hogy a szennyvizet nem a Dunába engedik. Illegálisan kb ugyanannyi az esélye, mint ha a tengerbe engednék. Ez annyira jó, jaj mi csak a tengerbe engedjük. A dunán is vannak szabad strandok, ott naponta vízmintát vesznek. Ettől függetlenül négy hónaposan én sem engedném a Dunába. hat hónapos kortól lehet vinni természetes vízbe. Én tóba vinném, mondjuk Veresre, az nagyon klassz.
2016. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!