Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babákat mikortól lehet vinni...

Babákat mikortól lehet vinni strandra?

Figyelt kérdés

Itt gondolok medencésre is meg nyílt vízre is.

Babám most 3 hós, és ha a nyáron mennénk strandra, őt is lehetne majd vinni a vízbe?



2016. máj. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Egy hét is hivatalosan nyár. Még természetes vízbe se vinnék egy ilyen picit, nemhogy strandra!
2016. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
4 hónaposan már vittük, normális helyre, ahol babaúszást is tartanak (itt nem külön medencében van), más is volt ilyen picivel. Tengerben tavaly két hónapossal is találkoztunk.
2016. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy para mami, a stranddal mégis kinlódom kicsit...Most 20 hónapos, és még nem vittem strandolni, mondjuk én sem szeretem nagyon. Tavaly a tengernél voltunk nyaralni vele 11 hónaposan, azt imádta, és attól kutya baja sem lett.


Lehet onnan van a féltés, hogy én magam is szedtem már össze nagyon csúnya dolgokat a strandon...

Kislányom van.


Inkább akkor természetes vizbe vigyétek - sajnos messze van, pedig a tenger nagyon jó.

2016. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járhattok pl. babaúszásra, aztán pedig nyílt vízbe (pl. tenger) lehet vinni majd. Strandra én magam sem járok a fertőzésveszély miatt (csakis kültéri uszodába). Nem tudom, fiú-e vagy lány a gyereked, de lányt nem vinnék egy jó darabig. Vannak tiszta uszodák kinti medencékkel és kevés emberrel(pl. Hajós Uszoda), ahová viszont nyugodtan!
2016. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!