Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg át fogja aludni a...

Tényleg át fogja aludni a babám az éjjelt, ha Milupa Gyermekálom Tejbedarapépet, vagy Jóéjszakát Tejpépet adok neki lefekvés előtt?

Figyelt kérdés
Egyébként 4.5 hónapos és anyatejes, de még 2-szer felébred szopizni. Tegnap kaptam egy prospektust a Milupától és abban azt írták, hogy ezektől átaludná az éjjelt.
2010. ápr. 10. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Persze! Nappal meg mosolyogni fog, gügyögni jószagú rózsaszín kis ruhába, az iskolát tiszta ötössel fogja elvégezni, majd két diplomát szerez, mielőtt hozzámenne a koronaherceghez :)

Nagyanyám is mákteát adott a nagynénémnek, de ő meg sajnos 48 órát aludt utána...aztán hagyták máskor inkább sírni!

2010. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
a reklám nem a valóság. semmivel sem jobb, miint az anyatej. elmondom miből van, pasztörizált tehéntej por és adalékok, szerinted mitől segíti ez az alvást? azért mondják, mert tele tudja vele tömni a hasát, de lehet, hogy a tiéd pont visítani fog tőle, szóval el ne hidd...
2010. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!az én kisfiam 4 hónapos,nekem is ezt tanácsolta a védőnő,mert még 2x eszik éjszaka,hogy vegyek ilyen tejpépet.Nekem nem vált be,ugyanugy felkel éjszaka enni.Állitólag jobban elteliti a kis pociját,csak nem nekünk.De azért próbáld meg,hátha neked beválik.
2010. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Miért akarsz neki gyári kaját adni,ha még van tejed? Inkább lassan kezdd meg a hozzátáplálást,az többet ér.A tejbegríztől nem fog jobban aludni.Akkor alszik jól egy baba éjszaka,ha esete eleget eszik.
2010. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Az első válaszoló helyett megpróbálok normális választ adni a kérdésedre: Ha van elég teled, akkor még kicsit korai ezzel próbálkozni, ha nincs,és este egyébként is valami pótlást adnál a babádnak, akkor megpróbálhatod. Én a Milupás Jó éjszakát tápszerrel próbálkoztam, és nem vettem észre semmi különbséget a sima tápszerekhez képest. Ha nem igényli este a cicit vagy a tápszert cumisüvegből, akkor megpróbálkozhatsz a tejpéppel, de szerintem nem garancia, hogy attól átalussza az éjszakát.
2010. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Az én kisfiam is azt kap estére,és még véletlenül sem alussza át az éjszakát!

Azt mondják a szoptatott babáknál ritka,h ne kelljen fel éjszaka ia szopni.Holott lehet nem is éhes csak kell neki a cici!

2010. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Neki még az a dolga,hogy ne aludja át az éjszakát! Ha nem nyűglődsz vele,akkor nem kell semmi tápszer,semmi pótlás.

Mielőtt azt gondolnátok,hogy könnyen beszél... 2 gyerek van+háztartás+kert és házi állat,fával tüzelünk,mindez rám marad,mert a párom feszt dolgozik,nem ér rá besegíteni,legalább a veteményt rendezni. .... Egyik lány se aludta át az éjszakákat,az 1. kb 8 hós kora körül aludt éjjel,akkor már nem kellett neki az anyatej este sem, lemondott róla. 2.lányunk,aki 9hós,se aludta végig az éjszakákat, csak 2-4hónapos koráig,majd 4 hónapos kora után aztán nyűg volt minden este,minden éjszaka-nem fájt semmije és nem a foga jött. Akkor aztán előkerültek a gyümölcsök,zöldségek, nem igazán váltak be. 2 hónapig kínlódtam vele,majd előkerült a kenyér. Most sem aludja végig az éjszakákat,ő még szopik,éjjel is 3-4x felkel.

Tehát ha nem az én cipőmben vagy,szerintem nem kell azt a gyereket már bocs,de hülyeségekkel tömni. Ha hasonló cipőben járnál,akkor azt mondanám,nem vagy egyedül!

AMÚGY,HA CSAK!! 2X ÉBRED FEL SZOPIZNI,AKKOR NE PANASZKODJ!!!! -vagy visszamentél dogozni? Vagy csupán kényeskedésről van szó?

,akkor

NE PANASZKODJ! pláne az után,hogy elolvastad a másik szerencsétlenségét! NEM AKARTAM UNDOK LENNI,NE HARAGUDJ,DE TÉNYLEG NEM ÉRTEM MI OKOD VAN HA ILYEN LIGHTOS AZ ÉJSZAKA,ARRA,HOGY MEGVOND A KICSITŐL MAGAD,AZ ANYATEJET? REMÉLEM,NINCS HARAG!!!!! TUDOD,NÉHA ELÉG NYERS VAGYOK.

2010. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem aludta át semmitől. Most 14 hónapos de még mindig kel igaz már leszoktatóban van.
2010. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

11.58-as.Miért írod a kérdezőnek, hogy ne panaszkodjon?Egy panasz szava nem volt, egy egyszerű kérdést tett fel, erre te leírtad a saját életedet.Nekem inkáb a te írásod tünt panaszkodásnak!

Kérdezőnek:Csak magadra hallgass.Ha úgy gondolod, próbáld ki.Sajnos nem minden gyereknél válik be az este megtömni, aztán alszik reggelig.De egy próbát megér.Az én fiamat nagyon eltelítette a tejpép, uzsonnára dtam neki, és este már nem akart anyatejet enni.Így délelőtt kap tejpépet, bár ő idősebb a gyermekednél.Próbáld ki úgy, hogy este megszoptatod, aztán megkínálod tejpéppel.

2010. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Oké csajok, köszi! Nekem mindegyik válasz hasznos volt! Az elsőt kivéve. (A fiam elég érdekesen mutatna rózsaszínben, de mindegy...) Úgy látom, gyakorlatilag senkinek nem jött be ez a marketingfogás, és elég drága mulatság is, ha minden igaz. Nekem nem fáradság a kétszer kelés, már hozzászoktam.
2010. ápr. 10. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!