Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg át fogja aludni a...

Tényleg át fogja aludni a babám az éjjelt, ha Milupa Gyermekálom Tejbedarapépet, vagy Jóéjszakát Tejpépet adok neki lefekvés előtt?

Figyelt kérdés
Egyébként 4.5 hónapos és anyatejes, de még 2-szer felébred szopizni. Tegnap kaptam egy prospektust a Milupától és abban azt írták, hogy ezektől átaludná az éjjelt.
2010. ápr. 10. 11:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha a példám panasznak tűnt... azzal nem tudok mit kezdeni!

Ha már ki tudod forgatni a másik szavait,akkor miért kíváncsi lennék,hogy a kérdező szavait hogyan forgatod ki?

Amúgy nem tudom,leesett e,de én nem vitázni akarok,nem értem,miért kell a másikba belekötni? Néma értő olvasásból 1-es voltál,vagy mi?? Bocsánatot kértem a kérdezőtől.

Nem hogy a saját dolgoddal foglalkoznál!

HA A KÉRDEZŐNEK ELLENVETÉSE LESZ,MAJD KIÍRJA!!!!

Az ilyen szó kiforgatók miatt megy el az emberek kedve -nem csak az enyém! ettől az oldaltól! Aki segíteni akar,azt piszkálod? Hát Neked egyéb dolgod sincs?

2010. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

De láthatóan nem haragszik a nyers megfogalmazásom miatt,szóval,Te se foglalkozz más dolgával!

Témát lezártam!!!!

2010. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltam egyes, sőt ötös voltam olvasásból.De most nem ez a téma.Ha meg előre bocsánatot kértél, akkor te is érezted, hogy nem minden stimmel az irományoddal.Ha elmegy a kedved ettől az oldaltól, akkor minek nézegeted?Nem lehet normális hangnemben válaszolni?Az írásodból meg annyit lehetett értelmezni, hogy szerinted panaszkodik a kérdező, hogy fel kell kelnie kétszer, bezzeg te mint szuperanyu, fát vágsz, háztájit nevelsz, ellátod a háztartást, meg a két gyereket.Lehet, hogy a kérdezőt nem zavarta a stílusod, de biztos nem csak engem zavart.
2010. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

9 hónapos a babóm és még legalább 2x, de gyakoribb, hogy 3x kel fel éjszaka. Persze én is próbáltam "trükközni" vele: tejpépet vacsira és még utána szopi, de hiába.

Szóval marad a kelés és az éjszakai szopi:)


És utolsó válaszoló anyuka:

teljes mértékben egyet értek veled... Szerinetm sem panaszkodásból tette fel a kérdező anyuka a kérdését!


És ama bizonyos "kedves" válaszadó stílusa sajnos nem nyers, inkább cinkius, szarkasztikus, de leginkább a bunkóságot súrolja.

Arról nem beszélve, hogy köze nem nagyon volt a kérdéshez...

2010. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam 2 hónapos korában átaludta az éjszakát, aztán 4 hónaposan elfelejtette, hogy hogyan kell. Van, hogy csak 1/2 6-kor kell fel szopizni, de van, hogy már 2-kor ébred enni. Természetesen alszik tovább, kb. 7 óráig. Fogalmam sincs, hogy a már lassan 7 hónapos kisfiam miért csinálja, anyatejes és 5,5 hónapos kora óta hozzátáplálom. Igaz még csak pár gyümölcsöt és zöldséget próbáltunk, húst még például nem. De első gyerekemnek a védőnő tanácsára mindenféle kaját próbáltunk adni este, mondjuk ő tápszeres volt és egy éves koráig kétszer kelt fel éjszaka enni. Mondanom sem kell, hogy teljes sikertelenség volt. Aztán, mikor már nagy pocakos terhes voltam és hulla fáradt, úgy döntöttünk a férjemmel, hogy kaja helyett vizet kap. Le is szokott egy hét alatt a felkelésről. De ő akkor már majdnem 14 hónapos volt és hangsúlyozom, hogy tápszeres.

A kisfiamnál úgy vagyok most, hogy egyenlőre örülök, hogy még szopizik, reggel, este és éjjel nem vagyok hajlandó mással etetni, hiszen az biztos, hogy az anyatej rovására megy.

2010. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A kisfiam 6 hónapos volt, amikor odaadtam neki a Milupa termékminta felét. Olyan allergiás rohamot kapott tőle, hogy be kellett vinni az ügyeletre. Ha ki szeretnéd próbálni először csak pár kanállal adj. Tehéntejet tartalmaz, amit sok baba nem bír.
2010. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Vitáztok itt ész nélkül,ki kivel ért egyet! Akkor most az utolsó előtti is panaszkodott!!!! Ó,Uram,Teremtőm!!! Most mi lesz?! Ti nem vagytok okosak!

Amúgy nem értem,kinek mi köze,ahhoz,hogy mit írt, akinél "nem stimmel valami". Szerintem elsősorban a KÉRDEZŐNEK ÉS NEM NEKTEK kellene kiigazítani azt,akivel nem értetek egyet! Igazságtalanság,ha valaki beleszól a másik dolgába! De Ti nem látjátok,hogy 2 ember maga is el tudja intézni ha problémája van? És láthatóan a kérdező nagyívben tesz arra aki "cinikus és panaszkodott"! Én sem értem,akkor Ti miért foglalkoztok Vele?

2010. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
ja,és némaértőből tényleg egyes lehetett aki mérlegelte a "cinikus-panaszkodót",mert nem előre kért bocsánatot,hanem a végén. :) kac-kac-kac! Erre mit lépsz?
2010. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom 8,5 hónapos, kb. két hete minden nap szójapépet kap estére, és most már csak egyszer kel fel hajnal négykor, akkor is csak inni. Előtte felkelt akár háromszor is egy éjszaka enni! Ja és azelőtt bármit adtam neki, ugyanúgy felkelt többször is.
2010. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz mikor így elkezdtek vitázni!

Sajnos nem fogja, majd akkor aludja át, ha megérik rá. Én is kipróbáltam mindenfélét, mégis kel, azóta pedig már nem is szopizik, 8 és fél hónapos. Most ott tartunk, hogy 60 ml tápszert kell neki adnom hajnalban, mert különben nem alszik tovább. (ez amúgy folyamatosan csökkentett adag, szóval tök jól haladok....) Ez kb. már a 3. kelése szokott lenni. De van úgy, hogy csak egyszer kel, akkor kapja meg az adagját :)

2010. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!