Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötődési problémával fordulnék...

Tünde1989 kérdése:

Kötődési problémával fordulnék hozzátok. Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Babàm 1,5 éves,közösen szoktunk jàrni sétàlni egy màsik hasonló korú baba anyukàjàval.Sétàk alkalmàval szokott velük talàlkozni majdnem napi szinten, de nem szoktunk ezen kìvül még össze jàrni velük.Ami nagyon rosszul érintett ma, hogy még kértem Bellàt,hogy amìg vigyàz a babàmra addig felvinném a csomagjaimat.Mikor le értem hìvtam àt magamhoz a kislànyom,erre ő égtelen ordìtàsba kezdett és elkezdett kapaszkodni Bella nyakàba,nem akart àtjönni hozzàm.Nem tudom miért csinàlta ezt de nagyon aggaszt.Mondjuk nagyon àlmos volt,de azért ez mégsem normàlis.Màs babàjànàl is előfordult màr ilyen?
2016. máj. 27. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa, de nem tulajdonítanék neki nagyobb jelentőséget. Ez azért még messze nem kötődési probléma, ha amúgy rendben vagytok. Sőt, néha már egy igen kicsi gyerek is képes ilyen dolgokkal "szivatni" az anyját, mondjuk amiatt mert lent hagytad arra a pár percre.
2016. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt...Remélem,hogy nincs semmi baj,de azért nagyon rosszul esett.Bellàn is làttam,hogy megdöbbent picit...
2016. máj. 27. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon túlgondolod. Ha nincs probléma, ne kreálj.

Valószínűleg ő még maradni akart és ennyi.

2016. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen velünk gyakran előfordul. Bár az én babám még kicsi, 11 hónapos, de szerintem akármelyik idegennel elmenne ha hagynám. Mindenkihez kéreckedik a kezemből, aki azt mondja neki jaj de szép vagy, aranyos vagy. Nekem is rosszul esik nagyon. Lehet hogy a te babád meg lent akart maradni azért reagált így, mert tudta h mentek fel. Én remélem hogy fog ez még változni, nálatok ez nem tudom milyen gyakori, nálunk rendszeres. :(
2016. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is fordult mar elo, de csak kozeli csaladtagokkal, mama-tata. Kicsi kora ota csinalja ezt, a fiam most 1,5 eves. Mostanra sikerult rendeznem ezt a dolgot magamban, hogy nincsen gond, csak a nap 24 orajabn velem van s jol esik az "ujdonsag". Probald meg osszegezni, hogy altalanossagban milyen a kapcsolatotok. Pl az en fiam is siman elmarad barkivel 10 perc baratkozas utan. De ha valami baja van pl elesik, vagy faradt vagy ehes, csak egyedul nalam nyugszik meg, meg apanal sem. S egyedul nalam van az, hogyha olben van s leteszem s neki eppen az nem tetszik addig ordit amig meg nem olelem vagy nem veszem vissza. Massal ezt sosem csinalta. Ebbol erzem, hogy en "tobb vagyok" az eleteben mint mas.:)
2016. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, az én babám pont a fordítottja. 6 hónapos, és üvölt ha csak ránéznek. :-( Azért reméljük a tiéd kinovi ezt a közvetlenséget.
2016. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!