Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan sok helyen írnak a...

Olyan sok helyen írnak a különböző kötődési formákról, de arról, hogy ha az nem tökéletes, hogyan javítsak arról nem. 16 hós a kisfiam, elutasít engem, én őt mindennél jobban szeretem. Javulhat még ilyen korban a kötődés?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd bővebben,hogy mint jelent az "elutasít".
2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Soha nem jön oda hozzám,ha megyek utána elfut,ha megfogom sír-nyög-hidazik.Nem szeret velem enni,játszani,fürdeni,pelenkázást sem viseli tölem.Nem érdekli ha elmegyek itthonról sem ha haza jövök.Ez midig is így volt csak a maga szintjén de 1 éves kora után ahogy okosodott egyre rosszabb lett a helyzet,az apjával se volt túl közvetlen de kicsit nála jobb volt a helyzet,de az utóbbi hónapba vele javultak a dolog.Sokat itthon van a párom is!!Én úgy érzem kedves vagyok,törődök vele,foglalkozok vele,eljárunk játszótérre,játszóházba,sétálni,gyerekek közi.Ott annyi hogy túl közvetlen,bárkivel barátkozik nincs félelem érzet,bárkit megölel stb.De engem lök el,néha vannak minimális hullámvölgyek de olyan rövid ideig tart és olyan minimális a javulás hogy mire felfogom már megont rossz a helyzet,több szakembernél is voltunk,mindenki azt mondja hogy semmi gond sincs.De inkább nem hiszik el.
2013. jún. 1. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nagyon pörgős a kisfiam tudom ezt korai kimondani de olyan mintha hiperaktív lenne,folyton megy egy pillanatra le nem ülne se játék se semmi nem köti le a figyelmét,egyet kivéve a TV.Nem engedem hogy sokat nézze de akkor mikor bekapcsolom akkor lemerevedik természetesen a mese köti le leginkább de az mindegy hogy milyen,csak színes legyen és már át is vált a gyerek zombi üzemmódba.Nem szeretem ezt az állapotot de néha már annyira futkos hogy muszáj egy kicsit lenyugtatni.
2013. jún. 1. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt olvastad már? Itt tudsz kérdést is feltenni, ez a Vida Ágnes ért a dolgokhoz véleményem szerint..

[link]

2013. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ismerem már írtam is neki,biztatott de semmi konkréttal csak annyit kaptam válasz gyanánt hogy majd az idő megoldja.Ezzel csak az a baj hogy a helyzet romlik az idő előre haladtával!!!!!Eddig 4 pszichológusnál voltunk.De senki se tudott segíteni,beszélgettünk a helyzetről de igazi megoldást senki se tud adni tanácsolni,csak a tipikus "sablon" dumák,illetve láttam mindenkin hogy nem hisznek nekem,a párom is látja a szitut,nem én találom ki!!!!!
2013. jún. 1. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam privit.
2013. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!Továbbra sincs változás.Senkinek sincsenek hasonló tapasztalatai?Egyedül vagyok a problémával?
2013. jún. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!