Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany eves koraig kell adni a...

Hany eves koraig kell adni a vigantolt es a vasat a babaknak? Es hany cseppet beloluk?

Figyelt kérdés
18 hos a kislanyom es mar ugy masfel honapja nem adtam neki egyiket sem mert megvolt fazva es szedte az antibiotikumot.es arra gondoltam hogy van e ertelme hogy vegyek neki .
2010. ápr. 10. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
En úgy tudom, hogy 3 éves koráig a D-vitamint, tehat vigantolt, vasat külön sosem adtam, de mi külföldön elünk. itt pl tablettat kell összetörni. De azthiszem ezekben talán mindenhol a világon egyforma dózis van. külalaktól függetlenül.
2010. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a D vitaminra azt mondta a doki, hogy téli babáknál a következő év áprilisáig kell adni, napi 1 cseppet.

2,5 hósak vagyunk.

2010. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem áprilisi a kisfiam, az első télen végig adtam neki és azt mondta doki h a második télen is kell még neki adni. mostmár nem adom neki ma két éves. nemtudom de remélem jövö télen már nem kell. szoval két télen volt javasolva nekünk.
2010. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy egy éves koráig napi egy csepp az adag.

Azután csak télen kell adni 2 éves koráig.

A vas gondolom csak egyedi esetben kell, nekünk legalábbis nem mondta sem a doki, sem a védőnő.

2010. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves korig napi 1 csepp,azután csak télen.Vasat nem szedünk.
2010. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!