Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, lányomnak...

Mit csináljak, lányomnak tegnap óta hasmenése van? Kilenc hónapos, láza nincs, étvágya sincs, de jókedvű.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj oda,mert ez valami jàrvàny is lehet.Én a 12 honapos lanyomat hagytam napokig szenvedni,gondoltam vagy a foga miatt megy a hasa,és nincs étvàgya,vagy hasonlo.Erre 3 nap mulva rosszabb lett,abszolut nem evett,inni is csak keveset.Vittem dokihoz,kaptunk gyogyszereket.

Probalj meg fözni répavest(4-5 darab répa meghàmozva fél liter vizben fedö alatt megfözve)majd miutan megfött kevés sot,vagy esetleg delikàtot tegyél bele,s mixeld össze)ezt egye a gyermek.Semmi gyümölcslé,sem tejtermék,1-2 napig.Ahatsz még kenyeret,fött krumplit,spenotot neki.

Ez orvos àltal megirt papiromon van rajta.Bevàlt!

S ha nem is virus egy kis répaleves nem àrt neki,s hasmenése tuti nem lesz.De figyeled,hogy igyon sokfolyadékot,nehogy kiszaradjon.Amenyiben nem iszik,vidd ma ügyeletre.

2010. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Inni ivott,holnap mennünk kell a dokihoz,megemlítem ezt is.

köszi a választ.

Ja,tápszeres...reggel este.anélkül éhen hal.

2010. ápr. 11. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém is tàpszeres,azt ihatja,csak ne adj joghurtot.Lehet hogy virus,lehet hogy nem.
2010. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!