Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinaltal valaha barmit a...

Csinaltal valaha barmit a babat elott, amire nem vagy buszke, es orultel h nem fog ra emlekezni mert kicsi?

Figyelt kérdés
Aki a kerdest sem erti az nyilvan nem...
2016. jún. 1. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2016. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Nyilván olyat csináltam, amire sok ember nem lenne büszke, mert ők eleve nem olyanok. (Pl. volt egyéjszakás kalandom) De ezek olyan dolgok, amik alapvetően rám tartoznak és nekem ezzel nincs problémám.


Tehát nem, nincs olyan dolog, amit megbántam volna.

2016. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Ja úgy baba előtt..a szeme láttára. :D Bocsi.. ezért volt furcsa a kérdés befejezése. Most keltem. Bocs. :D
2016. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de azert az jo, hogy nem fog emlekezni, hogy mennyit sirtam mikor elhagyott az apja ( szules utan nem sokkal )
2016. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Igen. 2 hetes se volt a babám. Kiborított, hogy a párom elfelejtette, hogy bánt velem az apja felesége, mikor terhes voltam és a pártját fogta egy gyerekkel kapcsolatos dologban, amit én hülyeségnek tartottam. A gyerek sírt, a párommal meg odáig fajult a vitánk, hogy megráncigált térjek már észhez. Én meg sikítva sírtam. Sosem fogom elfelejteni a babám arcát, aki úgy megijedt, hogy a sírást is abbahagyta és nézett rám nagy szemekkel. Nyilván a szülés utáni hormonok játszottak szerepet ebben. Sosem borultam még ki annyira, pláne nem egy apróságon. Nagyon szégyenlem magam a mai napig miatta. Párommal másnap higgadtan megbeszéltük.
2016. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
5: amikor majd a gyereket is megráncigálja, aztán másnap megbeszélik, akkor majd elmesélheted neki ezt a sztorit. ő meg majd megköszönheti, hogy az apjával maradtál!
2016. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, te csináltál ilyet?
2016. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, de nem osztanam meg konkretan. Vita mar nalunk is volt, tobbszor is.
2016. jún. 1. 21:06
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
6-os amilyen gyengén csinálta rosszindulattal sem tartozott a bántalmazás kategóriájába. 8 éve vagyunk együtt, egyszer sem emelt rám kezet. Amúgy meg kitörülheted a valagad a véleményeddel, mert nem kérdeztem.
2016. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgot beszéltük meg, amiben végül egyet értett velem. Azt szóba sem hoztam, hogy megrázta a vállam, mert az ő helyében én is lehet ezt tettem volna, hisz teljesen magamon kívül voltam...
2016. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!