Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinaltal valaha barmit a...

Csinaltal valaha barmit a babat elott, amire nem vagy buszke, es orultel h nem fog ra emlekezni mert kicsi?

Figyelt kérdés
Aki a kerdest sem erti az nyilvan nem...
2016. jún. 1. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Azért elég nevetséges, hogy nem mered névtelenül elmondni a saját sztoridat, de mégis kiteszed a kérdést... Kissé képmutatás, de mindegy.
2016. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan itt csak ilyen hülye emberek vannak? Már miért kéne leírnia a saját történetét. Hogy téged szórakoztasson? Semmi kötelezetsége nincs a kérdezőnek feléd.
2016. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Több minden volt már, amit nem szerettem volna hogy lásson. Pl. többször összekaptunk már előtte az apjával. Nyilván minden családban vannak viták, de akkor sem szeretem, ha jelen van. (Ez nem túl gyakori hál'istennek)

Nekem kisebb korában volt pár kiboruásom, sírás, illetve volt 1-2x dührohamom. Ilyenkor rendszerint átmegyek a másik szobába, de azért előfordult, hogy látta hogy sírok. Vagy látta, hogy csapkodok. Ezt nem szeretem, jó hogy nem fog rá emlékezni.

2016. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azert mas h az ember nem meri vagy nem akarja elmondani. Koszonom mindenkinek a valaszokat.
2016. jún. 2. 14:53
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
K.vára leszarom, hogy leírja-e a saját sztoriját, de mint ahogy gondolom te is, így én is azért olvastam el a kérdést és a válaszokat, mert érdekesnek találtam, tehát igen, az ember azért jár ide, hogy valamilyen szinten lekösse magát, szórakozzon, ha úgy tetszik. És bocsánat, de én nem találkoztam még olyannal, hogy valaki feltesz egy kérdést, amit ő maga nem vállal fel, bocsáss meg nekem Ó nagyon bölcs válaszoló, de szerintem ez képmutatás és én nem tenném, szó sem volt róla, hogy kötelező lenne... Pusztán ennyit mertem megjegyezni, de vitatkozhatunk még róla, hogy melyikünk a hülyébb... (Bár előnyből indulok, mert én legalább mindezt helyesen írtam le...)
2016. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen. A kérdező kíváncsi volt mások történetére és meg akarta kímélni magát a kötekedni feljáró felhasználóktól. Teljesen megértem.
2016. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Itt en kerdeztem, nem kotelezo valaszolni. Ha Te kerdezel, nekem sem kotekessegem. Ez itt szerencsere meg opcionalis. Ha akarok kerdezek, ha akarok valaszolok, ha akarok mindketto vagy egyik sem. Szerencsere ezt nem Te szabod meg...
2016. jún. 4. 12:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen csináltam, de ebben semmi rossz nincs. Nem pozitívum, de az élet velejárója.

Gyerek, új szitu, hormonok, stb. És könyörgöm emberek vagyunk!!

És később is hibákat vétünk, de felismerjük, kezeljük, többet nem tesszük, máshogy cselekszünk. Ez nevezik fejlődésnek emberként, szülőként.

2016. jún. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A gyerek elött hogy? Születese előtt:thai földön meghúztam egy shemale prostit.

A szemeláttàra igen: análoztam az asszonyal és amikor bejött nem hagytuk abba.

2017. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!