Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tanulóasztalt javasolto...

Milyen tanulóasztalt javasoltok járni nem tudó 1 évesnek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Chicco volt. Szerette a fiam.

[link]

2016. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price van, a laptopos telefonos. Kisfiam 6 hónaposan kapta, akkor még hason fekve nyomkodta, 8 hónapos volt mikor alá raktam a labait és felallt. Most 11 hónapos, még önállóan ő se megy, jarássegítőnek használja. :D Szerintem a legjobb befektetés volt, csak ajánlani tudom.
2016. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
linmk? :)
2016. jún. 3. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt LEAPFROG és Fisher Price is (egyiket kaptuk, nem direkt vettem kettőt :)- a leapfrog nagyságrendekkel jobb és mivel a legtöbbnek levehető a lába, ezért egy sima tanuló lapként is le lehet tenni a földre is akár- bátran tudjátok használni.


A Vtech tanuló asztalkéját pedig a testvérem kislányának vettük picit később, ezt a márkát is szívesen ajánlom, a FP-nál nekem ez is sokoldalúbb, színesebb, értelmesebb játéknak tűnt. A műanyaga is strapabíróbb.

A FP fehér műanyaga kicsit megsárgult (pedig nem tároltuk tűző napon és természetes, hogy nem hipóval meg más durva vegyszerekkel tisztítottam).

A matricák is könnyen lejönnek, felrepedeznek- amit aztán a kicsik szeretnek tovább piszkálgatni- csipkedni, tépkedni- ezzel nem volt jó tapasztalatom, pedig nem egy rongáló típus volt a kisfiam és természetesen nem is hagytam neki :)


[link]


[link]


[link]

2016. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!