Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is horkol?

A ti babátok is horkol?

Figyelt kérdés

kiskora óta horkol a fiam, most 7 hónapos múlt, és ha olyan pózba fekszik, most is horkol és ha ébren van, és nevet, kicsit "röfög".

kérdeztem a védőnőt, gyerekorvost, azt mondták h normális, mert ugye sokkal szűkebb az orrnyílásuk, és az orrnyergük se úgy áll még mint a felnőtt embereké, de én tartok attól h orrsövényferdülés vagy ilyesmi áll a háttérbe..



2016. jún. 3. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális!

Én találkoztam már anyával akinek szintén nem foglalkozott senki a horkolos babájával es csak akkor derult ki a baj amikor 3 evesen sem beszélt.pontosat nem tudok hogy orrmandula vagy orrsöveny vagy mi miatt de műteni is vinni kellett...

2016. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindig de szokott néha horkolni a kislányom. :) és nem nincs semmi baja..

Amúgy meg nekem is azt mondták h normális!

2016. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Az enyem is horkol, mindig , normalis, nalunk a ferjem, az o apja es testvere is horkolnak, allitolag mindnek alapbol nagy a mandulaja, es azert.
2016. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egészség az ilyen: mindenki mást mond egy adott problémára. Ha elég sok orvossal beszélsz, akkor a végén megoperálják!
2016. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott de fordult már elő.
2016. jún. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is gondok voltak a mandulámmal ès műtöttek kiskoromba, de állandóan beteg voltam miattam, ès be volt gyulladva a fülem.

De amikor hallgatja a tüdejèt a dokinő,azt mondja h tisztán veszi a levegőt,pedig előtte is hortyogott már így. De valószínű rákèrdezek nála mègegyszer.

Amugy a családba többen is horkolnak

2016. jún. 4. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is horkoltak mindig a gyerekek, kislányomnak ezért ki is vették az orrmanduláját, de azóta is horkol.
2016. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!