Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány óránként eszik a...

Kb hány óránként eszik a 7hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Hozzátáplálással hogy álltok? Èjjel fel kel mèg enni?

2016. máj. 29. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Éjjel 4 hónapos kora óta sose kelt.

Nappal 3 óránként evett és a hozzátáplálással ennyi idős korában sehogy se álltunk.

Kóstolgatott tízóraira pár kanállal és ennyi. S ez még hónapokig nem is változott, csak majdnem 1 évesen.

2016. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta nem kel éjjel. A hozzátáplálást 4 hónaposan kezdtük gyümölccsel. 7 hónaposan napi 5-x eszik, azt, amit én főzök neki.
2016. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő sem evett már éjjel 3 hónapos kora óta. 3-3,5 óránként eszik a kezdetektől (szól is hogy éhes), hozzátáplálással jó rosszul álltunk, pár bevezetett étel és egy félig kiváltott étkezés volt eddig.
2016. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes, en is fel akartam mar tenni :-)

Szoval, az en kisfiam 6 hetes kora ota nem eszik ejjel. Reggel kb 7 korul kel, akkor 180 ml tapszer, 10:30 kor gyumolcs gabonapeppel kb . 120 gramm, 13-kor ebed fozelek husival, utana kis gyumolcs, ez kb 200 gramm, delutan 4-5 kozott tapszer 210 ml, vacsi 7 korul 120 ml tapszerbe gabonapep kis gyumolccsel.

Most gy allunk, kb 2 hete allt be ez a rendszeresseg.

Hogy ez jo-e igy, nem tudom, de a fiam nem panaszkodik.

Viszont egy kanalas etetes kb fel ora.

Es nalatok hogy alakul kedves kerdezo?

2016. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az èn kisfiam is 5hetes kora óta átalussza az èjszakát. 6körül szopizik aztán alszunk vissza. Aztán 9-10körül gyümölcs babakeksszel, dèl-1körül főzelèk husival.aztán szopizik 4-fèl5 körül,aztán 7körül pancsizás, utána 8kor szopi, ès vagy rögtön alszik vagy mèg játszik picit.


A kanalas evèsre mi hamar rákaptunk.. Nagyon ügyin eszik kanállal, ha már közeledik a szájához, tátog mint a halacska.


Eddig 3óránkènt evett ha kèrte,ha nem... Akkor is bepróbálkoztam a kajával ha letelt a 3óra.. Ilyenkor nèha bután evett,kiköpte,nevetgèlt,most egy hete ráálltam arra h megvárom h rendesen megèhezzen, h már jelez h èhes.. Így újra nagyon szèpen eszik. De így sokszor 4óránkènt eszik csak.

De jó szèp nagy adagokat benyom, egy egèsz bèbièteles üvegnyi főzit,vagy gyümit.



Mennyit alszanak napközbe? Fogacskák hogy állnak? Nekünk nagyon nő az alsó kettő..már piros az ínye,be van duzzadva..remelem a napokba kibújik.

Miket tud a babátok?

2016. máj. 30. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, a kisfiam 1 hónapja (most 8 hónapos) még 3x aludt nappal, az első alvása volt kb 1,5 óra a másik 2 rövidebb, 30-60 perc. Éjjel kb 10 órát aludt ekkor is, azóta is. 5x eszik egyébként és az ebéd volt csak kiváltva. Forgott, kúszott, mászott, felült már, 7,5 hónaposan kapaszkodva felállt.

A te babád hogy áll?

2016. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ja 2 foga van, 6 hónapos korában jöttek ki neki.
2016. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!