Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-as liberóra váltottunk,...

3-as liberóra váltottunk, elárulnátok, hogy milyen célt szolgál a hasi rész felől, oldalt lévő két fülecske? :-)

Figyelt kérdés

Persze nem a hátsó részen lévő ragasztós fülekre gondolok, hanem az elsőn lévőkre.

Lehet butaság és jót nevettek, hogy nem jöttem rá, de valamiért csak oda rakták, gondolom. Talán még praktikus is. Nem tudom megfejteni.


2010. ápr. 11. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy behúzod a baba bőréhez ott marad.. na ezt jól elmondtam, de pl volt nekünk régen egy pelus Huggies azt hiszem és az a rész mindig begyűrődött meg kicsúszott és ezért állandóan kifolyt oldalt a pisi. Szóval a liberonál meg nem. Talán emiatt... nem tudom.
2010. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben oda lehet lapítani a tépőzáras fül alá, és tényleg nem folyik ki a holmi a pelusból. A pampersnek is van olyan fül, nagyon praktikus. Éjjelre huggist használunk, annak nincs olyan, de nem folyik ki semmi, ezen csodálkozom is. De csak az tart 12 órát.
2010. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!