Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota virus? (Folyt lent! )...

Rota virus? (Folyt lent! ) Segitseget kernek, mert itt nem tudjak mi az! :- ( ( ( (

Figyelt kérdés
Elmagyaraznatok nekem hogy hogyan es mivel lehet ellene vedeni a babamat? Itt Erdelyben meg azt sem tudjak hogy mi az!!! :(( ,az elso kislanyom 11 es fel hosan beteg lett es szerintunk a rota virust kapta meg de termeszetesen a dokik nem tudtak mitol lett beteg es rafogtak a huslevesre es azt mondta nekem az egyik nagyokos idiota hogy megakartam olni miert adtam neki huslevest. Mert attol rontotta el a gyomrat.De mi tudjuk hogy nem attol mert mar regota evett a mi kajankbol nem akkor eloszor. Es most jon a kovetkezo baba a telen es szeretnenk neki beadni az oltast (cseppeket)de nem tudjuk hogy pontosan hogyan es mikor es hanyszor kell adni.Ja es az erdekelne meg hogy lehet e recept nelkul kapni e a patikakban vagy kell recept.Szatmarnemetiben lakunk es kozel a hatar es ugy gondoltuk hogy mennenk Magyarba a gyogyszertarba es vennenk. Ngyon koszonom a segitseget!!!!!Nagyon felunk hogy megint vegig kellesz csinalnunk azt a torturat a korhazba jarast stb.
2010. ápr. 12. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, a rotavírus ellen 2 cég gyárt oltóanyagot. Mindegyiket szájon át kell beadni a baba 24 hetes koráig. Általában a 2-3-4 hós kötelező szurikkal szokták beadni. Gyermekorvos írja fel receptre. Árban nagyon drágák a 2 adagos 2X 18.000,-huf a 3 adagos 3x 15.000,-huf.
2010. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!