Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék hogy milyen...

Segítséget kérnék hogy milyen étrendre térjek át ahoz hogy fogyni tudjak max 4kilót? Miket mellőzek? Sajna pénzem nincs sok mindenféle gyümölcsre, zöldségre!

Figyelt kérdés

Ezért kérdezem!Hátha valaki tud nem drága módszert!

Gondolom kenyeret,cukrot hanyagolnom kell!

És még?Írjatok!Fontos!


2011. ápr. 10. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Norbi update.Normális kajcsikat kell venni,nem kell a drága termékeiket.A lényeg a kódokban van,mit mikor eszel.
2011. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Még szeretnék válaszokat!Légyszi!Konkrétumot és regényt is szívesen olvasok!:) Akinek van bevált módszere azt főleg!
2011. ápr. 10. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hét alatt 7 kg-ot fogytam eddig,ez nekem nagyon bevált és ami a lényeg,sosem éhezem.Ja első voltam.
2011. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Rizs, szárnyas húsok, saláták szósz nélkül, gyümölcsök, párolt zöldségek (zöldborsó, répa, kelbimbó, karfiol), csoki helyett natúr joghurt mazsolával, inni pedig ásványvíz.


1 nap max 2zsömle, felvágottal, hallal, főtt tojással, májkrémmel, paradicsommal, paprikával, uborkával.


És csak akkor kell enni ha éhes vagy, sose zabáld degeszre magad, inkább az utolsó falatot rakd vissza a hűtőbe.


Esetleg elmehetsz bringázni, vagy csak sétálj többet, nézegess kirakatokat, vagy kocogj esténként, most már melegebb van.


Krumplit ne egyél hússal együtt, csak külön.

A lisztes rántásos főzelékeket és tésztákat hanyagold.


A barna rizs gyorsítja az anyagcserét, az nagyon egészséges és nem hízlal.

2011. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A zabálással ninncs gond mert sokszor eszem 1nap de keveset!Sosem tudok jól lakni!De nem is akarok!:)
2011. ápr. 11. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet és mozogj többet. Szerintem ez nem túl drága.
2011. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a norbi update-ot ajánlanám neked! 3 kilót akartam leadni 2 héttel ezelőtt... Nem vagyok kövér, csak volt icipici pocim, ma már nagyon egyenes...persze en naponta azert rubint rekazok is mert izmosodni szeretnek a nyara...es mar nehol latszodnak a hasizmok is! :D
2011. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*nyárra
2011. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratula utolsó!:) Remélem nekem is sikerülni fog!Én sem vagyok kövér,csak a hasam nagy egy picit!És én is rátérek a tornára hogy lemenjen!
2011. ápr. 13. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!