Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vízszűrő kancsót...

Milyen vízszűrő kancsót ajánlanátok? Miben különböznek egymástól és mire kell odafigyelni? A drágább jobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már késő a válasszal, de én most kaptam ajándékba vízszűrő kancsót (Laica, elég jó márka, kb. 7000 Ft+ szűrő havi 1500 Ft). A használati útmutató szerint szűrés közben ezüst oldódik a vízbe, ezért csecsemőknek sem inni, sem főzésre nem alkalmas. Ezért nem is használjuk...
2010. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Még mindig nem vettünk, mert nem tudjuk eldönteni a férjemmel, mi a jobb, az ásványvíz vagy a csapvíz, mert utóbbiról mondják, hogy benne van a nagypapa szívgyógyszere..pl. és még ki tudja mi minden.

Amúgy pont a baba miatt vettük volna meg, de én már nem tudom mi a jó. Lehet a sok ÁV sem jó, megterheli a vesét. Passz. Itt is jó kis vitákat találtam e kérdésben.

Azért köszi, amúgy én is ezzel a márkával szemeztem.

2010. júl. 13. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vettél-e már vízszűrőt. Én a helyedben biztos, hogy inkább egy drágább, komplettebb vízszűrő berendezésre gyűjtenék. Mi is sokat hezitáltunk, aztán eldöntöttük, hogy inkább gyűjtünk rá, mert arról tudjuk, hogy tényleg mindent kiszűr, ami nem oda való! Nekünk azóta is az van, és nagyon szeretjük mert amellett hogy tiszta,még finom is a vizünk, amit megiszunk:)
2010. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az összes nemzetközi vizsgálat, teszt győztese az EcoWater kancsó volt, viszont hiába kerestem eddig, még Magyarországon nem találtam! Ha valaki tudja hol lehet kapni kérem írja meg! Más kancsókról, amit mindenhol lehet kapni, sok rosszat is olvastam, nem merek ilyeneket venni.
2010. nov. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!