Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! 6 hónapos babámnak...

Sos! 6 hónapos babámnak fogzási fájdalomra Panadolt vagy Nurofent vegyek? Melyik a jobb, hatásosabb? Esetleg homeós szerek csillapíthatják, ha igen, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Köszönöm

Egy első gyermekes anyuka


2011. júl. 26. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Chamomilla Vulgaris ch 15 pici vízben feloldva,ha dúrvább a dolog,akkor Viburcol kúp,én csak legvégső esetben nyúlnék panadolhoz,nurofenhez.És vegyél a patikában suspensio anesteticat (ott keverik,540ft körül van)és 2 óránként kenegesd neki.Nekem a többi kenőcs semmit sem ért,és 3x ennyibe kerülnek.
2011. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és a chamomillából 5 bogyó feloldva a vízben,én fecskendőbe szoktam pici vizet és bele az 5 bogyót,és úgy be a szájába (édeskés,tehát általában szivesen veszik)
2011. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dologélt próbáltátok már? Nálunk segít elviselhetőbbé tenni a fogzást.
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a dentinox gél vált be
2011. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dentinoxtól állítólag volt már néhány haláleset, mivel lidocain van benne és könnyű túladagolni. Nurofent már mindenhol betiltották csak itthon nem. Panadolban a paracetamol nagyon veszélyes. Szóval már én se tudom :-((( A homeos szerekben valamennyire talán megbízik az ember, na de vajon tényleg hatásos is?
2011. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne idegelj!!!!Nem is hallottam még ezeket.A dentinoxot most vágom ki úgy ahogy van...hiába segített...
2011. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. A dentinox-ot én is próbáltam, és pillanatnyilag segít, de hosszútávon szenved a kicsim.

Én úgy tudom, hogy 3 x egy borsónyit lehet ínyre kenni egy nap. Ugye jól gondolom?

2011. júl. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!