Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos eddig anyatejes...

11 honapos eddig anyatejes (meg hozzataplalt) babanak tapszert?

Figyelt kérdés

Este szopik mar csak meg reggel es ejszaka. Szerintem nem eleg neki mar amit kap, viszont nem vacdorazik eleget vagy ha igen, az sem eleg azt hiszem.

Ennyi idos gyereknek teljesen peldatlan hulyeseg tapszerrel probalnozni?


2016. jún. 11. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nagyon fontos, hogy legyen tej alapú tápláléka is, megfelelő mennyiségben. Ha egyáltalán nem szopna, és még ugye tejet sem kap, akkor adnék tápit. De mint írod, még van szopi, így én nem feltétlenül adnék tápot, de esetleg vacsorára megpróbálnám a tejpépet. Lehet hogy jobban eltelítené.
2016. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ekkora korában 3x200 ml tápszert adtam,amit hajnali 5 körül,déli alvás előtt és este fürdés után ivott.Anytejes volt,de ahogy hozzátápláltam,úgy egyre jobban elutasította a cicit.Egy ekkora babának 500 ml tejalapú élelmiszerrel van szüksége.Hogy tejtermékekkel,anyatejjel illetve tápszerrel biztosítod ezt számára,az rajtad áll
2016. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy mekkora mennyiseget szopik. ugy erzem hogy keveset nagyon.

este kap tejpepet de az utobbi napokban mem eszi. azt se tudom hogy inna-e tapszert. foleg hogy nem cumisuveges

2016. jún. 11. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbáld ki, vesztenivalód nincs. Mi nem tudjuk megtippelni, hogy mi fog történni.
2016. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben adtam neki, de én nem bántam, hogy ez azt is jelentette, hogy abbahagyjuk a szoptatást. Én úgy voltam vele, hogy fontosabb, hogy legyen tejalapú tápláléka, mint hogy anyatejet kapjon, de keveset.
2016. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Estére tudom, hogy van elég tejem, de fürdés előtt vacsizik is rendes kajat. Éjjel nem éhes, csak cuminak kellek 50x. Tudom, mert kipróbáltuk, hogy mi van, ha anyámnál alszik, ott csak 2x kelt, ivott vizet és aludt tovább. Reggelre nincs tejem, mivel éjjel 50x cicizik, kiszivja addigra. Emiatt akartam neki hajnalban tapszert adni, de kisasszony úgy döntött, kenjem a tapot a hajamra. Ezzel meg is oldódott a kérdés.
2016. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!