Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emeletes agy mikortol szerinte...

Emeletes agy mikortol szerintetek?

Figyelt kérdés
Aki hasznalt emeletes agyat, az erdekelne, hogy mennyi idos volt a kislany fiu, mikortol praktikus es veszely mentes?

2016. jún. 17. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Alsó ágy szerintem akkortól, amikor bármilyen másik sima ágy, szóval amikor már nem esik le álmában. Felső ágyra 5-6 évesnél fiatalabb gyereket nem tennék, de inkább 6 fölött.

Nekünk ugyan emeletes ágyunk nem volt, csak galériaágy, azt ötévesen kapta a fiam. Gond nélkül használta, jött le-föl, sosem esett le.


Gyerekkoromban nekünk öcsémmel volt emeletes ágyunk, ezt akkor kaptuk, amikor iskolás lettem, öcsém meg ovis, ő aludt alul, én fölül. Évekig használtuk, és ha nem vagyunk olyan hülyék, mint amilyenek valójában vagyunk, akkor balesetmentesen is tudtuk volna használni :D Csak éppen mi állandóan leugráltunk róla (képzelem, hogy az alattunk lakó mennyire élvezte ezt), volt, hogy öcsém ráugrott a kezemre az ágyról, és eltörött az ujjam (na nem is ovis volt már akkor, 7 és 10 évesek voltunk), illetve egyszer fent ökörködtünk, ennek hevében a fa leesésgátlót rángattam, ami kiszakadt a helyéről, én meg leestem arccal előre. Szerencsére a karomra, de az rohadtul fájt, először anyám azt hitte, hogy eltörtem. És ekkor sem voltunk már kicsik, szintén olyan 10-11 éves lehettem (több nem, mert 12 éves voltam, amikor külön szobába lettünk költöztetve, és az emeletes ágyat felszámoltuk). Mondjuk erre mindenképp figyelj, ha venni akarsz, hogy a leesésgátló ne (csak) ragasztva legyen, hanem csavarozva is.


Amúgy nyugis, szófogadó gyerekekkel tök jól lehet használni, csak olyan állatokkal nem, mint öcsém meg én voltunk :D

2016. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fenti ágyon 5-6 éves kortól altatnék gyereket, és csak akkor, ha már rendes ágyon tud rendesen aludni anélkül hogy leesne.

Nekem most 4,5 éves a lányom, fél éve leesésgátló nélkül alszik rendes ágyon, úgy tervezzük 1-2 éven belül veszünk emeletes ágyat, most 2 éves a kishúga.

2016. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesom kb 4-5 eves volt, mikor eloszor kapott, viszont nagy keret volt az agy korul, nem csak egy lec, ugyhogy lehetetlen volt onnan leesni, o meg elvezte, hogy magasan van :)
2016. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!