Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jázmin, Luca, Linett, vagy...

Jázmin, Luca, Linett, vagy Léna? Ezek közül kinek melyik tetszik legjobban?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
az en kislanyomat Lenanak hivjak. ket ev alatt talan egy max ketto masik Lrna nevu kislannyal talalkoztunk. Sokan ha halljak hogy az utcan a neven szolitom,ismeretlenul is megdicserik milyen szep neve van. Ha a masodik lany lenne akkpr pedig Emma lenne.
2016. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
12%

Számomra a Lucánál nincs szebb név!Valahogy annyira szép hangzása van főleg ha a család névhez is illik.Lehet becézni,mindenhogy szépen cseng a 'c' miatt.😍Egyszerű,nincs túlbonyolítva,ráadásul egy népszokás is társul hozzá.Felnőttként egyáltalán nem gyerekes név.Az már csak a viselőjén múlik,hogy mit társítanak hozzá az emberek.

(Mekkora egoistának tűnhetek😂)

2016. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Mind nagyon szép!Gratulálok a kislányhoz!

Jázmin-a kislányom :) Jázinak becézzük

Luca-kislányom neve lett volna,de a Jázmin felé jobban húzott a szivem :D

Léna-felénk nagyon sok van,kapásból 6 kislányt tudnék felsorolni 0-5 év között,de amúgy nagyon tetszik

Linett-szintén szép,én Ninettet ismerek,a másik kislányom Lizett(Lizus)

2016. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Megkérdezhetem a fiúk nevét?Ha nem titok

#utolsó voltam

2016. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
12%
Léna!
2016. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%

A Léna szerintem szép, viszont nem lehet könnyen becézni (Nana?).

A Linett, lehet Netti vagy Nettike (Elekes Dóra gyerek könyvében amúgy Nettike, ajánlom, szerintem nagyon jó könyvei vannak)

A Luca személyszerint nem tetszik.

A Jázmin szép.

Én megnézném a nevek jelentését -állítólag befolyásolnak minket-, de ha te nem hiszel ebben, akkor puszta kíváncsiságból. Benedekné Virág Katalin blogjában rengeteg név van.

Hasonlók: Liza, Lara, Lia, Lídia, Lotti, Lúcia, Luci, Lujiza, Lola, Nóra, Nadin, Natasa, Nikolett.

2016. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Linett,Nekem Leila lesz a lányom
2021. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!