Chibi1993 kérdése:

Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

8hónapos babámmal mesét néztünk én terpeszben ő meg közte ült,ahogy állni akartam (hülye fejjel a feje fölött raktam ki a lábam ) amivel nem lett volna baj de

Hirtelen ő is fel ereszkedett térdre és a lábam lendületből el találta a füle mögött a kis fejét.sírt egy kicsit majd játszott és most alszik.

Kétségbe vagyok esve mit tegyek?


2016. jún. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom nem tiszta erővel rúgtad fejbe? ha pár perc után megnyugodott,és azóta semmi furát (aluszékonyság,hányás,szédelgés,étvágytalanság stb) nem látsz rajta,akkor nincs baja.
2016. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tiszta erővel de lendülettel ahogy állni akartam fel.Azóta játszott,most alszik mert már az eset előtt is nagyon álmos volt.Fel vettem el sétáltam vele az ajtóig és már meg is nyugodott.Lehet ettől agyrázkódás ilyesmi? :(
2016. jún. 17. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertol biztosan nem!:))) hidd el ha baj lett volna nem nyugszik meg olyan hamar!:)
2016. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2016. jún. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!