Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam és babylove cumi között...

Mam és babylove cumi között mennyi lehet a különbség?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
a gyarto meg az ar :) szerintem ha jon a foga es ragja (es esetleg van is mar mivel) egyik sem lehet eleg jo minosegu, ket het alatt kiragta a mamosat is a gyermekem...ujszulottnek meg annyira mindegy szerintem - inkabb ha anyag/formai elteres van esetleg befolyasolhatja mert lehet kenyelmetlen neki egyik vagy masik, de ahogy elneztem ezek formara is kb ugyanolyanok...
2016. jún. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még csak 2 hónapos :)

Sehol sem találok 2-6hos mam cumit (vagy csak lányos színben van)

Ezért gondoltam h kipróbálnék egy babylove cumit csak nem tudom milyen a formája mennyire hasonlíthat a mamhoz

2016. jún. 19. 06:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet és próbáld meg, hogy elfogadja-e. Az én babám már 2 hetesen is válogatott. MAM cumit vettem neki, babalátogatóba kaptunk egy NUK cumit, gondoltam jó lesz az is, nem értett vele egyet. Bár annak a formája tényleg eléggé eltérő. De lehet van baba aki nagyobb különbséggel is elfogad más cumit más meg a legapróbb eltéréssel nem kéri.
2016. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi vettünk 700 ft-os babylove cumisüveget, és vettünk mamosat, a babylove-osat nem érti a gyerek, hogy kell inni belőle.:)és forró víz hatására görbül az üveg. ja és az nem önsterilizáló (mi mamból olyat vettünk). 4 hónapos, most váltunk nagyobb mamosra.
2016. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hasonlít, én nem nagyon akartam cumit adni, aztán mégis vettem egy kis egyszerű babylove ujszüélőtt cumit, hogy legyen, ha kell. Kellett is, cumis lett, azután ki akartam cserélni neki Mam-osra és azt egyből kiköpi, peidg sokszor bepróbálkoztam, de neki csak a babylove kell. (Nem hiszem, hogy azért mert jobb, csak ő ezt szokta meg)
2016. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A NUK Cumit ő sem fogadta el 😁

Ki fogok próbálni akkor egy babylove-os cumit.

Milyet lenne érdemes venni? Hány hónapos kortól vannak a számozások?

2016. jún. 19. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:

A babylove-nak olyam a formàja mint a nuknak, az aventes olyam mint a mam. Ha a nukot nem fogadja el inkàbb aventet próbálj

(Lànyomnal nuk és babydream (ugyan olyan mint a babylove) volt, utànta az aventet, a fiamnàl fordítva)

Jóval dràgàbb mondjuk az avent :/

Neten meg tudod nèzni a méretezést

2016. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen, ugyanez a gondom, csak az enyém 4 hónapos, de nincs neki való MAM cumi. Mondjuk most bepróbálkoztam a 6 hónapossal, neki az is bejön már, de a kéthónaposnak nem fog, az tuti. Avent cumit én is ajánlom, az én babám azt is szereti, hasonló az alakja. Babylove cumit nem próbáltunk. Viszont a Müllerben van még ilyesmi formájú, ez a lapos. A Nuk nem lesz jó nektek, az csapott végű (a nagyobbik fiam azt szerette).
2016. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!