Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapos lessz a babám de nagyon nyugtalanul alszik. Eddig a fogára tippeltem. Tegnapelőtt kijött a 6-dik. Este fürdés evés alvás eltelik 1-2 óra elkezd mozgolódni nyeszereg s utána sír. Mivel az oldalán alszik oldalra forditom megsimizem a hátát alszik tovább rá egy fél órára megint akkor adtam neki vizet stb aludt tovább. Pld az éjszaka egy óra alatt vagy 4szer művelte ezt mikor elegem lett és oda tettem magam mellé ez volt éjjel 3 kor s aludt reggel háromnegyed 7ig.

Szeparációs szorongásra is gondoltam de ahogy olvastam utánna nincsenek ilyen tünetei elvan napkozbe magában játszik van hogy fél órát is játszik magaba a kiságyban, az idegenektől nem fél ha ül az etető székben és kimegyek a konyhából elvan. Vagy ha masra kell bizzam jól elvan.

Akkor mitől van ez a sűrű ébredés éjjelente. Napkozbe alszik 30 percet délelőtt de mikor megébred van higy ugy sir. Délben alszik másfél 2 órát de ugy ha vissza altatom vagy kiveszem a nagy ágyra. Valamit rosszúl csinálok túl magamhoz szoktattam?



#alvás #ébredés #roszalvás
2016. jún. 19. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
vagy fogzik vagy megszokta hogy visszaaaltatod/odabujsz melle, es ebbol adodoan elvesztette az "onallo visszaalvas" kepesseget.
2016. jún. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezen hogy segítsek hagyjam sírni? Nem szoktam rögtön oda menni nyeszereg megvárom ha jobban sir akkor megyek oda
2016. jún. 19. 06:43
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem csinaltal semmit se rosszul :) Lehet hogy a mozgas / verbalis keszsege ugrik eppen egy nagyot, ilyenkor nyugtalan az alvas 1-2 hetig.
2016. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!