Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudtok véletlenül, megbízh...

Nem tudtok véletlenül, megbízható otthoni munkát, baba mellett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég tett fel valaki ilyen kérdést,amire én is beírtam,hogy ha van,akkor nekem is küldjenek ajánlatokat,de csak olyat kaptam,amibe pénzt kellett volna befizetni....,szóval az gondoltam kamu,és nem is írtam vissza....... Valahol csak 600 ft-ot kellett volna befizetni,máshol padíg,hogy kiválthass egy kártyát,amivel dolgozhatnál később,ott meg olyan 120-onX ezret.... Így én nem tudok sajna......:(

Ha esetleg te találnál,akkor szólj nekem is! :) Én is szólok majd neked!!!:)

2010. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen:)
2010. ápr. 14. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Mi a lyoness-t kezdtük el csinálni, azaz oda regisztráltunk és már jött vissza egy csomó pénz. (törzsvásárlói rendszer-de nem a befizetős amwayes átverősdi!!!! Olyan mint egy smart kártya csak nem pontokat kapsz rá hanem pénzt). Mindent ott veszünk (gyógyszertár, pelenka, élelmiszer, bútor...) és a vásárlás után kapunk vissza pénzt. De van egy üzleti része is, azt is csináljuk.

Ha esetleg ez érdekel bővebben,küldj egy email-t.

Nekünk bevált így a 8 hónapos babánk mellett egy kis keresetkiegészítésként!

2010. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!