Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babakocsi ami...

Van olyan babakocsi ami megbizhato, kicsi es megis nagy? Azaz kis helyen is elfer, a mozes resz megis nagy es kenyelmes a baba szamara.

Figyelt kérdés
Ha tudtok illyen kocsirol, linkelnetek rola oldalt ahol megtalalom, vagy esetleg irnatok rola velemenyt ha nektek ilyen van?
2011. febr. 21. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Pont tegnap vettük meg ezt a Brendonban:


[link]


Már régóta nézegettük a babakocsikat, mi is pont ezeket a paramétereket kerestük. Ráadásul most akciós, és minden van hozzá.

2011. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es a linkeket. Biztos megnezem mind a 2 kocsit "eloben" is.
2011. febr. 22. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:

bocsi hogy itt kérdezek, de jó ez a kocsi???Mert én is pont ilyen paraméterekkel keresek kocsit, én is ezt találtam, de itt szinte mindenki lehúzta!!!!

Kedves első, jó??Mondjuk a második link, a malibu jobban tetszik...


Kedves kérdező, mikor nézed meg élőben?Leírnád majd hogy tetszett?

2011. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Danny Sport babakocsi van, ami igaz, hogy nem a "kicsi"-kategóriába tartozik, de ha kényelmes sétákat szeretnél a babáddal tenni, akkor melegen ajánlom. Üsd be a google-ba és kidobja. A felfújható, puha gumi kerekei miatt szinte "siklik" a legrosszabb járdákon és útviszonyokon is, nem rázza szét a kicsit - mint a brendonos babakocsik. Lehet, hogy kis helyen is elférnek, de egyáltalán nem kényelmesek a baba számára!
2011. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én tuti nem vennék se bolygókerekest, se olyat, aminek nem fordítható a tolókarja. Mármint ha már ül, akkor csak előre tud nézni. Nekünk


[link]


ILYEMI VAN. HA AKAROM ELŐRE NÉZ, HA AKAROM FELÉM.

ma is láttam szerencsétlen gyerekek üének a babkocsiba, fúj a szél, esik a hú és tolja az anyuka szembe, hát én magamnak se kívántam, nem hogy még a gyreknek. persze lehet rá tenni esővédőt, de ha csak a szél fúj borzasztóra-akkor nem kell esővédő. Na meg a másik.

Nyáron ha nappal szembe tolod a kocsit é sképzeld végig s zemébe süt a nap, mert ugye Ők még nem tudnak annyiszor elfordulni.

Szerintem az előbbi divatos kocsikat, az anyukák maguknak veszik, nemhogy figyelnék a gyerekek érdekeit. Ráadásul ezek nem jól rugóznak.

Szóval szerintem csak megfordítható tolókarosat vegyél. A bergonok is nagyon jó.

2011. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is malibu volt én hülye brendonban tologatás után megvettem...még a sima járdán IS úgy vizslattam merre tolom mert iszonyatosan kemény az egész csak úgy pattogott benne a gyerek egy kis úthibától is...

Kicsire csukható nagyjából oké, meg van rá mózes meg hordi de olyan silány az egész...

Inkább vettem ezután egy espirot használtan ég és föld, rugózik, mindkét irányba tehető rá MINDEN rész (a sportülés is)és árban majdnem hajszálra ugyanott van még újonnan is.

2011. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont olyan babakocsim van, mint amit az első válaszoló belinkelt. Meg vagyok elégedve vele, könnyen fordul, stabil, hiába néz hátra a kar, akkor is látom a babát, állítható a tolókar hosszúsága, bolygókerekes és összecsukva elfér a gyerekszoba ajtaja mögött. :) Mindamellett nem foglalja el az egész csomagtartót a kocsiba. Könnyű összecsukni és kinyit is. Én nagyon szeretem.


Viszont mi nem szettben vettük, mert én nem akartam mózest. 2 hónapos a fiam és visszagondolva nem is emlékszem olyan alkalomra, amikor hasznát volna.

A másik, hogy a pelenkázó táska szerintem kicsi. Nekem nagyobb van és épphogy elférek abban is. Nem árt, ha a saját és a kicsi dolgai is elférnek a pelustáskában.


Mi külön vettük meg a kocsit és külön vettünk hozzá hordozót. Ha újonnan veszed árban szinte ugyan ott vagy, akkor érdemes szettben venni, de mi használtan vettük féláron a kocsit. 1 hónapot se használták, így kár lett volna kihagyni. Babahordót vettünk újonnan a Brendonban hozzá.

2011. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

09:49es vagyok, én megértem a kérdezőt!Nekünk is egy nagy lengyel kocsink van, pont azért vettük, mert nem akartunk divatozni, meg jó nagy, elfér benne, átfordítható a tolókarja.Ez mind szép és jó, de annyira nem praktikus:(

Tényleg nagy, sok helyet foglal a lakásban, kocsiban.Baromi nehéz is, a másodikon lakunk, és csak férjem tudja le-föl vinni.Most még jó, mert itthon dolgozik, de le szeretném cserélni, mert mikor egyedül leszek itthon, akkor is kéne menni sétálni....

2011. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12:07es, megkérdezhetem milyen espirod van?tényleg jobb mint a malibu?
2011. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!