Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kóstoltuk már az almát,...

Kóstoltuk már az almát, barackot, most a sütőtök következik. Aztán majd jöhetnek a főzelékek?

Figyelt kérdés
Délelőtt gyümölcsöt adjak, délután meg, főzeléket? Kicsit tanácstalan vagyok...
2008. szept. 27. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, jöhet a főzelék, és a tejpép. Az én lányom is szerette, és most a kisfiam is szépen eszi.
2008. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi mindent eszik akkor persze. Az első főzelék legyen krumpli, majd következőleg tegyél bele répát, és szépen lassan 1-1 kis husi is.
2008. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: először egy kis krumplit adj, majd ehhez jöhet répa, cékla, sütőtök, banán. Ezek az elsők. Én minden főzeléket krumplival készítettem. Hígíthatod anyatejjel, tápszerrel vagy párolólével is. Egyébként az én kicsim magában nem ette meg a sütőtököt, így krumplival keverve adtam, úgy nem volt olyan intenzív íze. Később jöhet a főzelékbe egy mokkáskanál étolaj, aztán a hús.
2008. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja: a főzeléket délben adtam, a gyümölcsöket délután uzsonnára (mivel ő nem akart tízóraizni). Amikor már délben főzeléket, uzsonnára gyümit evett, fokozatosan átálltunk a vacsorával is, arra is főzeléket evett. Az utolsó a reggeli kiváltása volt.
2008. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2008. szept. 27. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért én a répával óvatosan bánnék, ha teheted vegyél bio boltban. Nekem a doktor nénink kifejezetten megtiltotta a répát és a salátát egy éves kor előtt. Én paradicsomot, céklát, almát, szilvát adok krumlival turmixolva.
2008. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!