Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babanal normalis...

11 honapos babanal normalis ha csak aligalig uzsonnazik egy keveset 3-4 oraval az ebed utan es 2 oraval a vacsora elott? Nem tul sok ido es tul keves etel?

Figyelt kérdés
Az ejszakat nem alussza at. Azert is problemazom ezen. Masnal hogy van?
2016. jún. 22. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mit próbálsz adni neki,és mennyi az alig? olyan dolgot sem eszik uzsonna időben,amit egyébként szeret és máskor megeszik?
2016. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
probaltam mindent. eredetileg joghurtot meg gyumolcsot terveztem de szerintem ezert nincs odaig ugyhogy meglrobaltam kenyerkatonakat meg kedvenc gyumolcsot. par katonat evett ma pl es par kocka gyumolcsot. nem tudlm mennyi dehat keves.
2016. jún. 22. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a kedvenceiből is annyit eszik,egyszerűen nem éhes. igaz még nem két éves,de nem is újszülött, így nem hiszem,hogy lesz baja tőle. esetleg próbáld ezeket az üveges gyümölcsöket sokan nagyon szeretik. inni csak vízet iszik?
2016. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

inni vizet, igen. próbáltam én az üvegeset mert ő is nagyon szereti. de egy-két kanál és slusszpassz.

de arra gondolam hogy később is az uzsonna inkább csak ilyen kis semmiség, pár falat akármi nem? vagy rendesen enni szokás ilyenkor?

2016. jún. 23. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
nem,nekem 2 éves pont uzsonnára van a napi gyümölcs úgyhogy nem fél kg kenyeret vág be ilyenkor :D jó étvágyú,de simán elvan gyümölcsön ebéd és vacsora között (neki tejtermék kiesett allergiás rá ezért nem kap azt)
2016. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na de mennyi gyümölcsön? monjduk egy alma az egy adagnak számít? az lehet hogy épp elég kiegészítő hogy vacsoráig kibírja az ebédtől?
2016. jún. 23. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
almát pont nem eszik mert refluxos, banánból pl. 1-et eszik (1 falatot szokott hagyni) barackból már többet méretfüggően 3-at-4-et. ennyi idősen még üvegeset kapott szerintem mert nem volt semminek szezonja szinte, evett pl. egy üveg szilvát, vagy egy adag gabonapépet (ebből volt,hogy hagyott) esetleg pár db fosfovit kekszet (ez tej-tojásmentes)
2016. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
es ez 1-2-3 orara elegendo volt? bocs
2016. jún. 23. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
12 körül ebédel, 3-4 körül uzsonnázik, most 7-8 körül vacsorázik régen 6-7 körül evett mikor kisebb volt
2016. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!