Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport mellett lehet ugy...

Sport mellett lehet ugy fogyni h nem vacsorazol?! Vagy max nagyon keveset

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vacsoráznál? Nem elhagyni és nem keveset kell, hanem jól :) Ne legyen zsíros és szénhidrátos. Magas fehérjetartalmú élelmiszerek zöldségekkel nyugodtan mehetnek. Hátráltatni éppen az fog, ha bármikor is éhezel
2014. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 angelside ***** válasza:
40%

Alapvetően a kalóriadeficittől fogsz fogyni, nem a vacsora kihagyástól.


Ha mindenáron ki akarsz hagyni egy étkezést, mert így "könnyebben eszel kevesebbet", akkor szerintem az a reggeli legyen.

2014. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit eszel a többi étkezésnél. Úgy fogsz fogyni, ha több a kalóriafelhasználásod, mint a beviteled.
2014. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél vacsorára például csirkét és salátát.
2014. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggelit mindenképp egyél! Hülyeséget ír, aki azt írta, hogy ki lehet hagyni. Vacsinál annyi a lényeg, hogy ne edd túl későn és lehetőleg ne legyen benne szénhidrát.
2014. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A reggeli a legfontosabb étkezés.Jó is lenne ha nem reggeliznék,és reggel úgy eddzenék.Próbáltam egyszer,rosszul is lettem,sőt reggeli nélkül indultam el akkor is beszédültem.Ha nem reggelizik később éhes lesz ,s még többet eszik.Úgy birom mikor ezt azt ajánlgatnak,hogy mit csináljon az ember sportoljon,de aki ajánlja nem csinálja.Kedves nem reggeliző,úgy ajánlgasd,ha csináltad.Amúgy meg volt egy felmérés s a bőségesen reggelizők fogytak ,akik meg nem reggeliztem azok híztak.Amíg alszik,nem eszik,azert kell a reggeli.Nem véletlenül van kitalálva.Atyám.......
2014. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a sport és a nélkülözés fogyaszt. Így néhány sorban egyébként sem lehet életmódot javasolni. Folyamatosan kell mozogni egész nap! Nem úgy működik, hogy néhány órát kondizok, utána folyamatosan ülök, fexek, pihenek, nyomkodom a billentyűket, mert a mozgás "kipipálva"...


Ötvennyolc éves vagyok, 174/62! Számítógépezek a munkahelyemen, számítógépezek itthon, belenyúlik az éjszakába, amikor kikapcsolom. Egy óránál többet sosem ülök előtte folyamatosan. Amikor felállok mellőle, nem csak azért, hogy kinyújtózzam, azután ülök tovább. Ennek ellenére egész nap mozgásban is vagyok. Reggelizem, ebédelek, vacsorázom. Ja, persze genetika, de az egész életmód, életvitel is genetika!

2014. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 angelside ***** válasza:
75%

Kedves fanyalgók!


Több mint másfél éve nem reggelizem, és nem is ebédelek, csak "vacsorát" eszem. És ilyen "szálkás izmos", még sosem voltam az életemben. Úgyhogy nagyon is jól tudom, hogy miről beszélek, és mit ajánlok.


Természetesen nem tisztem másokat győzködni. Nem csak egy járható út létezik.

2014. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit vacsorázol?Hogy tudsz úgy sportolni,hogy nem szédelegsz?
2014. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tegnap peldaul kondi utan fel almat ettem meg egy fel kortet es egy kemenytojast

Sokan mondjak hogy nem szabad gyumolcsot enni vacsira ez tenyleg igy van? Es koszi az eddigi valaszokat

2014. okt. 27. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!