Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesnek milyen márkájú...

1,5 évesnek milyen márkájú fogkefét használtok? Milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nehéz választani mert dm ben szoktam venni és babafogkeféből ez az egy volt(nem akartam erősebb nagyobb fogkefével inditani de ez még ket eveen is jo)szoval nem találtam csak egyetlen fajtát MAM. Ennek a vége rágokás.

[link]


De probáltunk ilyet is, nem emlékszem, de valamiert nem jött be, ill el is tüntette a gyerek nem találom azota sem


[link]



Es van elektromos keféje de ha huzamosan azzal mosom akkor egyre jobban sargulnak a fogai nem szedi le a lepedéket rendesen pedig reggel este mossuk.az elektromosat akkor vetem csak be ha nincs kedvem vagy pl reggel idő az alapos fogmosással vetyengeni.irto ritkán kb havi egyszer.

2016. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*forro forralt vizzel szoktam leöbliteni, kb 3 havonta van csere
2016. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!