Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fejlesztő/kreatív...

Milyen fejlesztő/kreatív játékot vegyek egy nagyon kicsi gyereknek, amit élvezne is?

Figyelt kérdés
Most fog unokahúgom születni, és, ha majd picit nagyobb lesz, szeretnék venni neki valami konstruktív játékot. A szülei gondolom mindent beszereznek, szóval nehéz dolgom lesz. :) Mik a tapasztalataitok?
2008. szept. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki játszószőnyeget. Kb. 2 hónapos korától már élvezni fogja!
2008. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szió

én is a játszószőnyegre szavazok, csak olyat válassz, ami nem egyhangú, és lehet tisztítani.


illetve lehet butaság, én most vagyok babás, mindenkitől a családban, aki szeretne venni valamit, hogy ne magánakciózzon (itt főleg a nagyszülők, stb), hanem kérdezze meg, hogy mire van szükségünk.


Nagyon sok dolgot kell beszerezni, amik nem olcsók, és lehet, hogy valami hasznosabb dolognak jobban örülnének.


bár ha fiatalabb vagy, akkor valoszinuleg kozelebb van az izlesed az unokahugodéhoz, és nem lesz gond :)


Sok sikert :D

2008. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jó ötletnek tartom.És még a Fisher price -nak vannak szuper fejlesztő játékai kicsitől az egész nagy korosztályig, igaz az áruk meglehetősen borsos.
2008. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszószőnyeg, ágy fölé szerelhető zenélő forgó, pihenőszék, ezeket tudom ajánlani, nekünk bevált mindegyik.A későbbiekben olyan dolgok, amivel a fogást tapintást tudja fejleszteni.Esetlek babáknak szóló cd (baba cd, álomszép zene babáknak és mamáknak.
2008. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2008. szept. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!