Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden gyereknek "fáj" ha...

Minden gyereknek "fáj" ha sapkát kell húzni?

Figyelt kérdés
9 hetes fiam alapvetően nyugodt gyerek,nem sírós,ha sír akkor már nagy baj van.Rengeteget vigyorog és "magyaráz",de ha megyünk valahova és arra kerül a sor hogy ráadjam a sapkát teljesen kifordul magából!Elvörösödik és torka szakadtából elkezd sikítani,mintha "idegrohamot" kapna..Elindulunk,kb az utca végére ami jó 200m megbékél a sapival,de odáig mintha nyúznák..:-P
2011. okt. 30. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én lányom sosem sírt miatta, sőt egyáltalán nem zavarta őt ez a sapka dolog. Van egy ismerősöm neki a lánya néha hisztizik ha fel kell vennie a sapkát de ez nagyon ritka nála. Szóval nem tudom :)
2011. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a védőnő (áll alatt megkötött sapkával kapcs.), hogy a köldökzsinórra emlékezteti őket és félelmük lesz miatta.


3 hónapos a lányom, de ő is 'utálja'. Sír, üvölt, de amint felveszem, semmi baja nincs és, ha leteszem akkor sem.

Ráadásul ő az elején utált öltözni, most már megbékél vele, de van így is, hogy elszakad a "cérna".

2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 18 hónapos,de szokta mondani hogy fáj,ha a sapkát felvesszük.Eleinte hisztizik,aztán megtüri.
2011. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

16 hónapos fiam is ordít a sapkától

:((

2011. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen:), az elején nekünk is fájdalmas volt a sapka felvétele. és a bundazsák is.
2011. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van sapi ügyben nem zavarta kisfiamat,sokszor ő mondja "ana sapi"26hónapos.
2011. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsinek nem zavarta viszont most 1,5 évesen néha behisztizik ha a sapka felvételre kerül a sor de ez ügyben nem engedek és kemény vagyok és ezt látja is rajtam úgyhogy 1-2 próbálkozás után letett róla,hogy hisztizzen!
2011. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden sapka? Mármint én a fiamnak mindig úgy adtam, hogy nem kötöttem be az állánál. Ha néha megkötöttem, azt ő sem szerette, de ha csak rá volt húzva, azzal nem volt gond. Próbálj ki más fazont, más anyagút, (talán nagyobb méretet), lehet, hogy tényleg kényelmetlen neki.
2011. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam, sapka csak tükör elött lehet ráadni:)
2011. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Húúúú, akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést!

7 hónapos a lányom, szépen tűri az öltözködés tortúráját, de a sapka felvétele nagyon "fáj" neki is.

Ordít, mintha nyúznák. Ha még meg is akarom kötni, akkor cirkuszol csak igazán. Ha már rajta van, akkor már nincs gondja vele. :)

2011. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!