Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne az atallas egy...

Ez lenne az atallas egy alvasra? Nem fura ez? Volt igy valakinel?

Figyelt kérdés

Egy eves kisfiam az utobbi idoben ugyanakkor fekszik le a delelotti alvasahoz mint eddig csak eppen az eddigi masfel ora helyett alszik minimum 2-t de neha 3at. Igy nyilvan kesobbre tevodik a delutani alvas. De ha itthon vagyunk akkor is volt hogy aludt 2 orat szoval nem tudom. Nem latom hogy csokkent volna az igenye, sot. Annyit alszik igy mint ujszulott koraban, ha ne tobbet.

Szoval arra gondoltam hogy azert nott igy meg a delelotti alvas hossza hogy kihagyjuk a delutanit. Van ennek ertelme?


2016. júl. 2. 07:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak azert nehez a dolog mert amugy a reggeli ebredes utan mar 2 oraval aludna. Szoval nem tudom hogy ki kell-e huzni vagy mi levyen.
2016. júl. 2. 07:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a baj, hoyg éjjel nem tud alundi elég mélyen - valószíüleg túl meleg van a szobában és/vagy túlságosan fel van öltöztetve éjjelre. Ezért alszik el hamar, mert az éjszakai pihenés nem elég neki.


A szobát próbáld lehüteni (nyugodtan nyitva lehet hagyni az ablakot) és ne adj rá éjjelre egy pelenka-body-n kivül semmit, takaró sem kell, vagy esetleg egy textilpelenkát, az böven elég.

2016. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy későn teszitek le aludni éjszakára igy délelőtt még fáradt.

Vannak neten tablazatpk asszem ejszakai alvás ebben a korban még 10-12 ora hossznak kéne lennie es akkor bírná a délelőttöt es ebéd után alusna csak.de ez csak tipp.

2016. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ill nem.jut eszembe gyermekem kb 20 honapos koráig igényelte még a délelőtti alvást es bölcsi rendszer állitotta át napi egy ebéd utánira ami két évesen ment csak addig ki volt merülve minden nap mert bolcsiben nem aludhatott delelott ebed után meg már nem tudott a faradtsagtol.kegyetlen 4 honap volt az atallas latni a kimerult gyereket.
2016. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hat foleg amit az elso ir az lehetseges, nem hangzik eppen teljesen elkepzelhetetlennek... De sajnos nem nagyon tudom huteni a szobat, a pelenkanal meg nem tudom lejjebb vetkoztetni a gyereket. De majd megprobalok kitalalni valamit. Koszi.
2016. júl. 2. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!