Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ebből a pelenkából...

Érdemes ebből a pelenkából rendelni?

Figyelt kérdés
100 darab van egy csomagban. Sajnos nem látni jól a fotón a márka nevét, pedig ismerős, láttam már bababörzén, azt mondták, jó minőségű, magyar gyártmány. Ha valaki felismeri, és használta már, annak nagyon érdekelne a véleménye. Szeretnék spórolni és ez igen olcsó, viszont remélem nem minden gagyi ami olcsó. De nem szeretnék fizetni valamiért, ami nem éri meg, mert aztán dobhatom ki.
2008. szept. 27. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez az

2008. szept. 27. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, nem ismerős, viszont nem tudom próbáltad e már de a Tescos pelus pont most akciós és az még bőven ez alatt az ár alatt van.Én sokat használtam már, tényleg szívből ajánlom.

Amúgy azt vettem észre, hogy nálunk is itt az egyik bababoltba ugyan olyan pelust , mint a tescos , 38 ft-ért lehet kapni 10-es, 20-as stb kiszerelésben. Szóval most pont akciós és én biztos megint veszek. Próbáld ki.

2008. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem ismerem az a pelust amit írsz, csak azért írok, mert szeretném megosztani veled azt a tapasztalatot miszerint a pelus váltás némely babáknál kiütést okoz, ezért kerülni kell a gyakori pelus váltást. Ezért én a nekünk jól bevállt pampers-t használom. Kipróbáltam a Huggies-t is de amilyen drága olyan sz....r:) Nálunk szerencsére ez az allergiás reakció nem jelentkezett, de van ismerősöm akinek a babucijánál igen. De azt gondolom egy próbát megér a dolog. Esetleg aki ezt forgalmazza, nem tudna néhány mintadarabot küldeni? Így könnyen kiderülni a minősége is és az esetleges allergia is. 5 hós kislány anyukája
2008. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha halak és egyéb vízi lények vannak a pelusokon, akkor én már használtam ilyet. Nem volt rosszabb, mint a többi, de valóban lehet ennél olcsóbb pelenkát is venni, figyeld az akciókat. Pl. DM Libero 34,43 Ft-tól, vagy egy korábbi válaszoló által említett tescós pelenka.

2008. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ismerem,mi eddig használtuk,de már a 7 kg felettiek nagyon rossz minőségűek.Nálunk van egy pelenkadiszkont,ott vettük.Volt olyan 100as csomag,amiben csak 2-3 rossz volt,de amiket most vettünk,az szinte használhatatlan.Hiányzik a ragasztócsík,illetve semmit nem szív magába.Olyan az átázott pelenka,mint egy rongydarab.Volt,hogy naponta 3-4szer öltöztettem a lányomat.Inkább én is megveszem a drágábbat.Jó babázást!
2008. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm használ ilyesmit(nem bizti,hogy ugyanezt)és neki bevált.De nekem másik száma van 06/70/77-55-822.Ezen is Halacskák vannak.Nekem nemrégiben sikerül olcsón Pamper's-t vennem (78db-1999Ft.-ért.)Nekünk nagyon bevált.Újszülöttként jó volt a Tesco-s de ahogyan nőtt a kislányom már nem:(.

Sikeres vásárlást :)

2008. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megkérdezhetem hol vettél ennyi pénzért pampers pelust?
2008. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rendelni olcsón,és ingyen házhoz viszik www.pelenkafutar.hu.Állitólag nagyon jó itt is 100-val van csomagolva.Én még nem használtam,mert mindenkitöl pelust kaptunk,de valószinü kiprobálom majd.
2008. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!