Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kamerás bébiőrt ajánlan...

Kreativ eLeM kérdése:

Milyen kamerás bébiőrt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nézegettem a Summer gyártmányokat, mert elég jó nagynak tűnik a kijelző, csak kicsit kevés róla az infó. Ha valakinek van tapasztalata ezzel vagy bármelyik kamerással, megköszönném, ha leírnátok. Jó lenne, ha nem recsegne, jó volna a képminőség, stb.

#bébiőr #nyár #kamerás bébiőr #monitoros bébiőr
2016. júl. 3. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Philips avent 603-asunk van.

Egy eve használjuk, nagyon elégedett vagyok vele.


Sötétben is lát. Több funkció, folyamatos képernyő vagy neszre kapcsolja be a képernyőt (mi ezt akkor használjuk ha alszunk). Ha szeretnél dallamot is küldhetsz neki, en ezt akkor használtam ha nyűgösen kelt, mig odamentem hozza mindig megnyugodott ra piciként.

Es tényleg könnyű a kezelése.

2016. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sok helyen olvastam, hogy az aventek zúgnak, meg sisteregnek, nem tapasztaltál ilyesmit? Elég nagy a kijelzője? És jó minőségű a kép?
2016. júl. 4. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Sosem zúgott vagy sistergett, hogyha nincs vétel akkor azt jelzi, de köztes állapot nincs. Tudod mint a mostani tv-k sem hangyasak mar, ehhez tudnám hasonlítani ;)


Jo! Mi csak sötétben szoktuk használni, mindig latom mi van. Nagyobb képernyőre sem lenne szükségem

2016. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Közben megrendeltem egy summert, ami bontott csomagban érkezett, jó drága volt pedig, ráadásul egy olcsó semmire nem jó bébiőrnek volt benne a magyar nyelvű leírása! Most megyünk vissza leboxolni, hogy ez azért kicsit furcsa!

2016. júl. 9. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2016. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Annyi volt a válasz, hogy ez előfordul... semmi elnézést vagy hasonló. Miért is érdekelné szegény eladót a véleményünk, végül is nem az ő hibája. :)

2016. júl. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!