Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kilöki a cumit annak az...

Ha kilöki a cumit annak az oka? Lent

Figyelt kérdés

1. Lehet h nagy neki? Ha igen ezt honnan tudom meg?

2. Lehet h nem tetszik neki a formája?

3. Lehet h csak egyáltalán nem igényli a cumit?


Ti hogy jöttetek rá h mi az oka hogy nem fogadja el?

Pár másodpercig szívja majd kilöki a nyelvével :/



2016. júl. 8. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön belőle tej az a baj :)

Én babám sem lett cumis. Hasonlo volt. Probáltam többfélét es csak csalodast okozott.nem ertette minek tömök a szájába egy muanyag vackot :)

2016. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém akkor tolja ki a nyelvével, ha elaludt. Nem is kéri egy ideig, jobb esetben reggelig csend van. Újszülöttként is kiköpte, ha már elaludt. De akkor még ébren elvolt vele egy jó ideig, már most max 5 percet cumizik, akkor is kiszolgálja magát, szóval csak ő szeretne cumizni.


1) Nagy nem lehet, ha a korának megfelelő cumit adtál neki.

2) Az enyém mondjuk valahogy így viselkedett a NUK cumival, hamar kiköpte. MAM-ot vettem neki először és azzal is kezdett cumizni de kaptunk egy NUK cumit és ezt csinálta vele. Nagyon eltérő a formája, szerintem nem tetszett neki.

3) simán elképzelhető.


Mivel nálunk először a MAM cumit kapta meg és azzal elvolt, a másikkal meg nem, így ebben az esetben eléggé adta magát. Próbálkozhatsz másik cumival, azért 10 fajtát nem érdemes venni szerintem.

2016. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam több félét, egyik sem tetszett neki, úgyhogy leszoktam róla. Mást nem nagyon tud csinálni az ember, kísérletezik.
2016. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4 hónaposom nagyon imádta a cumit, de 1 hónapja megtalálta a hüvelykujját, azóta a játszócumival csak úgy játszik, h markolássza, pakolgatja, legtöbbször be se engedi tenni a szájába, vagy ha mégis, 5 mp múlva repül.
2016. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm se szereti, nagyritka,hogy pár percél többet van a szájában,pedig próbáltuk a MAMot, NUK-ot, Nüby-t és egy ajándékba kapott Aventet is.. 4/0, nem kell neki, nem is erőltetem.. ahogy az első írta,nem jön belőle tejcsi, a kicsi meg kb ezt gondolja: hahahaha anya,engem nem versz át :D
2016. júl. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!