Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tarthat ez a csapkodós,...

Meddig tarthat ez a csapkodós, vergődős időszak?

Figyelt kérdés

10 hos lesz a kislanyom, de amit par hete muvel...

Sokszor tepi a hajam vagy szalazza... Ilyenkor jokat kacag! Hiaba mondom, hogy nem szabad meg faj anyanak, persze ra se hederit...

Aztan csapkod ami nem is faj annyira mint a csipkedese! Van mar par lila folt a karomon. Mondjuk csipkedni meg morzsolgatni a bőröm csak akkor szokta ha tapszert kap de azert ez is faj!

Ha nem tetszik neki valami akkor veti magat hatra.

Ejjel pedig ugy vergodik almaban mint egy partra vetett hal! Foga meg nincs de mar honapok ota szenvedunk!:(

Szoval akinel volt ilyen vadoc korszak meddig tartott?


2016. júl. 8. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

A fogára lehet kapni géleket v hűtőrágokát stb. Ne hagyd szenvedni



Amugy nekem is tépte a hajam :)de én valahogy betudtam babakori sajátosságnak es hogy majd elmulik, soha nem agyaltam rajta. Most két évesen is probalkozik néha de már tudja hogy fájdalmat nem akar okozni csak mégis a jatek hevében ha birkozunk beprobalkozik hátha elviccelem

2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mar 2 tubus dentinoxot elhasznaltunk! Dehogy hagyom szenvedni!!

Elso babam aztan nem tudom, hogy mi meddig tarthat naluk...

Sogornom 2 lanya sose volt ilyen, ok olyan tedd ki hagy hüljön gyerekek.

2016. júl. 8. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Kb másfél éves koráig csinálta ezeket. Durva lila foltos voltam mindig. Néha Még most is.(22 hós)
2016. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. A hajtépéstől rosszul vagyok :( olyan szinten képes belemarkolnoli és tépni, hogy eszméletlen. Próbáltam azt is hogy a kezére csapok de azt is kineveti :D úgyhogy marad a határozott engedd el és nem szabad. Tegnap meg ma úgy vettem észre kezd rá felfigyelni. Bár van hogy arra is csak nevet :D a hátravetést is próbálom határozottan kezelni, nem szabad fájni fog. Ha sír leültetem és én is leülök. 3 mp után odajön és mászik rám. ( persze ez a hisztis sírás ha pl kihozom a fürdőből vagy be az erkélyről és nem tetszik neki ) kitartást. Mindenkinek más jön be :)
2016. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Es azert vagyok lepontozva mert javasoltam a fogára gélt....?

Uristen..

2016. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Izt ez a divat nem tudtad? Mindig lepontoznak mindenkit!:(

En nem is pontoztam most senkit, de menni fog a zold kez!!:))

Koszonom amugy a tanacsod kedves elso valaszolo!:) de tenyleg kenem az inyet meg ragokak is vannak meg midenfele segedeszkoz ,mar csak a gyogyszer maradna de azt meg nem adok neki! Majd csak tul leszunk mar rajta.

2016. júl. 9. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én helyedben keményen és határozottan lépnék fel mert akkor mi lesz később? Nem szabad finomkodni olyan dolgokkal ami neked fáj meg rosszul esik, ne higyje már azt, hogy ő a kis király! Olyan dolgokon viccelődjön ami neked is vicces, meg kell rá tanítani, ne legyen gonosz a saját anyjával! Én biztos nem hagynám!
2016. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk altatáskor csapkod. Hajtépés is megy. Meglátja a hajam és lihegve, csillogó szemekkel mászik hozzám. Volt olyan, hogy hanyatt feküdtem és felmászott a fejemre, ott meg beleakasztotta az ujjait az orrlyukamba.

Hát a kérdésedre én se tudok választ, gondolom egyszer vmikor mikor rajön, hogy ez neked fáj.

Én azt szoktam csinálni, hogy rámorgok mint a kutyák. Ezen néha kiakad és abbahagyja.

Amúgy az se semmi, mikor belecsimpaszkodik apu mellszőrébe :-D

2016. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es! Azert meg nem verem a gyereket, de nem hagyom termeszetesen, hogy kopaszra tepjen!! Most 1-2 napja nem is csinalja!:))) remelem elfelejtette!😂
2016. júl. 11. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy verd meg, hanem erősen szólj rá, vagy sértsd meg amiből ő rájön hogy neked nem jó.
2016. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!