Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen ijedős a babám?...

Miért ilyen ijedős a babám? Másnak is volt ilyen időszak?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva féléves, kb 3 hónapos korában kezdődött, hogy számára ismeretlen arcok láttán, vagy nagy hangjukra pityeregni kezd. Nagyobb bevásárlóközpontokban semmi baja. Megszokja a látogatókat is kis idővel, utána el is van velük, de huzamosabb nemtalálkozás esetén természetesen újra elfelejti őket.

2015. aug. 18. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom is ilyen volt, kinőtte. :)
2015. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez volt a lányommal is. kb. 5 hónapos korától 8 hónapos koráig tartott, de még ismerősünk se mehetett oda hozzá egy méteres körzetben...ha nem nyúltak hozzá meg én is ott voltam mellette akkor bárkivel el volt. De ahogy magára maradt akár a mamával is, sírás lett...

egyik napról a másikra nőtte ki 8 hósan, azóta nincs ilyen gond.

2015. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy írtok! Mindenki mondja, hogy vinni kell a gyereket magunkkal. Nem mintha nem vinnénk, mert nagyobb bevásárlást együtt intézzük, meg egészségügyi gondjaim miatt is jött velünk egészségházakba, babázni is összejárok egy lánnyal. A fiam eddig csak az én és a férjem társaságában igazán felszabadult, na meg olykor a nagyapjáéban, aki a legtöbbet volt születése óta.
2015. aug. 18. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj nekem is ezzel jöttek hogy persze nem viszem társaságba azért ilyen...hát hogyne. Születésétől bárki megfoghatta boldog boldogtalan. Sosem féltettem senkitől, és ahová lehetett, vittük, a férjem családjába van két kisgyerek, meg többi rokonhoz, barátok jöttek mentek. ez nem attól függ. ilyen időszak és kész. majd kinövi.
2015. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!