Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téves riasztás vagy van okom...

Téves riasztás vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Éjszaka a légzésfigyelő becsipogott. Babám a fejtámlánál keresztben hason aludt. Az érzékelő lapok a kiságy közepén vannak. Ha nem fekszik rajta, akkor előfordulhat ilyen? 5 hós, ez volt az első alkalom.
2010. ápr. 15. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért csipogott be mert alvás közben lemászott rola.Ilyen nekünk is volt és becsipogott.Felvittük az orvoshoz és teljes kivizsgálás lett a vége.De szerencsére feleslegesen.Mi mondjuk megnyugodtunk.
2010. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Persze előfordulhat hogy picid arrébb kúszott és nem érzékelte a légzésfigyelő.

:)

2010. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A dokinak azért megemlítem.
2010. ápr. 15. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:

ÉRdekes ez...nekem mindig lemászik a lapokról, mégsem riaszt be. Úgy forgolódik az ágyban, h már sokszor be kellett volna sípolnia ha ez miatt besípolna. Szerintem mondjuk attól is függ h milyen nagy a lap. És milyen típusú a légzésfigyelőd.

Én, ha becsipogna tuti elvinném a dokihoz, csak akkor tudnék megnyugodni.

De természetesen lehet h téves. Itt jó a mondás: Jobb félni mint megijedni!

K.

2010. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Angel Care 2 lapos. Sajnos nincs összehasonlítási alapom. Még egy kérdésem azért lenne. Milyen távolságra lehet egymástól helyezni a lapokat? Eltökítettem a leírását:(
2010. ápr. 15. 12:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van hogy becsipog,olyankor előfordul hogy kihagy egy szusszanást,de utána jól veszi a levegőt,ez akkor szokott lenni ha ha nagyon mélyen alszik. Egyszer nappal kint sürögtem a konyhába,beraktam a mikróba vizet melegíteni,és elkezdett hosszan csipogni,rohanok be,rázom a gyereket,még mindig csipog,aztán látom hogy szuszog,még mindig csipog...lejárt a mikró abba hagyta...szóval van hogy a mobil és a mikro is bezavar.
2010. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát a rossz hír az, h nekem is ez a légzésfigyelőm van. Nagyobb méretű az ágy, és a feje alatt van az egyik lap a másik meg jó 15cvel utána, kb a lába környékén. Mindig a sarokba kuporodik a kicsim, de olyankor is zölden villog. Én a helyedben megemlíteném a dokinak.
2010. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is ez a típusú légzésfigyelőnk van. És mivel nekünk kombiágyunk van, a végében van a pelenkázó, volt hogy elfelejtettem kikapcsolni, mikor kivettem a z ágyból a gyereket, és pelenkáztam. Aztán kaptam a fejemhez, hogy jé nem riaszt... Még a pelenkázón is érzékelte ahogy mozgott rajta, úgyhogy szerintem említsd meg a dokinak. És ne egymás mellé tedd a lapokat, hanem egyet a feje-dereka magasságába, egyet pedig alá, a lába körülre, így érzékelnie kell akárhova is mászik!
2010. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell rögtön megriadni. Nekünk is ilyen van, néhanapján be is jelzett, rohantunk a gyerekhez, aki csak lemászott az érzékelőről.. És nekünk is kombinált ágyunk van egybe épített pelenkázóval... Orvos vagyok, nyugi, ezek szerint az azonos márkájú készülékek sem egyformák. Ha ettől megnyugszol, említsd meg a dokinak, de én emiatt nem tenném ki a babámat semmilyen vizsgálatnak..

Mert sajnos a mi mozgásunkat, járkálásunka, a plenkázást érzékeli a "kütyü", de ha a Törpi odébb gurul, akkor már nem...

2010. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

úgy kell rakni a lapokat, hogy a kiságyat képzeletben elfelezed, és a két fél kiságy közepére teszed az 1-1 lapot! tehát a lapok egymástól kb. uannyira vannak mint a kiságy szélétől.

hányasra van állítva az erőssége?


szerintem erről a fajtáról nem tud lekúszni a baba mert a matrac mozgást érzékeli. de az lehet, hogy beszorította a matracot

2010. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!