Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen helyzetben mit lehetne...

Ilyen helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Volt már vki olyan helyzetben hogy a férj családja nem igazán szeretne még unokát, de itt van már. És mi volt a reakció, mikor elmondtátok? Eléggé hevesen emlegetik az unoka témát. Köszönöm.
2010. ápr. 15. 14:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
n még nem voltam.De nem nekik szülöd a picit hanem magatoknak.Szerintem nyugodtan egy vasárnapi ebédnél közöljétek.És ha az elején nem is fognak ugrálni(bár ki tudja)mikor meg lesz a pici szeretni fogják.
2010. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Remélem.
2010. ápr. 15. 14:37
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, de pont nem érdekelt volna, h ők nem akarnak nagyszülők lenni. Szép lenne, ha a jóváhagyásuk kellene a dolghoz...
2010. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el egy pici baba mindenki szivét megtudja lágyitani.Sok sikert és majd ird meg mi lett,jo?

elsö voltam

2010. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
oke rendben.
2010. ápr. 15. 14:40
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Két ilyen családot is ismerek. Az egyiknél megszületés után rögtön megtört a jég és az addig egymást maró barátnőm és anyósa világraszóló jóbarátok lettek. A másik családban a nagypapának két év kellett az unoka elfogadásához (alapvetően egyébként nem az unoka, hanem a menye ellen volt kifogása), viszont onnantól a szeme fénye és kis királynője volt. Szóval happy end mindkét esetben :))
2010. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos anyukám nem fogadta kitörő örömmel ( a férjem miatt),de szerintam az első perctől,hogy megszületett Ő imádja a legjobban....na meg "okoskodik" a legtöbbet,de ezért külön imádom...
2010. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk, és nagyon nem örülnek neki. Kaptunk fejmosást is. De azt mondták nem szolnak bele. Nem fogadták jól.
2010. ápr. 19. 08:36
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Én is ilyen helyzetben leszek, ha majd összejön a baba. Már félek előre tőle. Annyi különbséggel, hogy nálunk az én szüleimmel lesz gond. Szerintük túl fiatalok még nagyszülőknek... :(
2010. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekünk is ezt mondták, lehet valahol igazuk volt, én 18- ő 21
2010. ápr. 21. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!