Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni/mondani ebben...

Mit lehet tenni/mondani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az unokatesómmal aki jó barátnőm is 2hét különbséggel egyszerre lettünk terhesek aminek nagyon örültünk.de sajnos úgy alakult,hogy az egyik eredménye nem lett jó és elküldték további vizsgálatokra.A vizsgálat során kiderült,hogy már nem él a baba ezért a 19.héten meg kellett szülnie.Én közbe megszültem egészséges babámat,de az eset óta semmit se kommunikál velem. csak a nagyobb családi eseményeken találkozunk,de olyan mintha kerülne,és haragudna rám.

megértem,hogy most haragszik az egész világra,és nem tudom mi ilyenkor a jó megoldás.Várjak amíg ő kezdeményez beszélgetést,vagy mit lehet tenni?


2011. okt. 5. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmat érez, ha rátok néz, ennyi nem haragszik, ha újra terhes lesz, akkor elmúlik az egész.
2011. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ő le nem tisztázza magában, hogy neked ehhez semmi közöd, és hogy ez mindenképp megeshetett volna(most azt mondogathatja magában, hogy miért pont ő, és hogy hogy neked meg összejött), addig biztosan így fog viselkedni, esetleg megpróbálhatsz beszélgetni vele, de szerintem várd ki még helyrejön.
2011. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek az elsővel. Nem harag ez, hanem fájdalom.

Lehet,hogy ostobaság amit írok, de lehet érdemes lenne megpróbálni.

Hívd föl, hogy nem érzed jól magad, szükséged lenne a baba körül segítségre.

Így vagy felszínre jönne a fájdalma, lecseszne hogy hogy gondolod, /utána gondolom belátná, hogy nem volt igaza és bocsánatot kérne/

- vagy hálás lenne, hogy Őt kéred meg.

2011. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább hagynám, nem erúltetném a dolgot.Nem soká újra zerhes lesz és akkor kezdeményeznék.Most úgysem tudsz olyat mondani ami jó!
2011. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!

amikor megszültem,akor nagyon depis lett,és akkor azt mondta neki nem is kell több baba.azóta úgy hallottam már megnyugodott és talán megint belevágnak.remélem összejön nekik,mert nagyon rossz ez a helyzet

2011. okt. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!