Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 19 en lesz 3 hò...

Szundi 39 kérdése:

A kisfiam 19 en lesz 3 hònapos. Tápszeres baba. Múlt héten hétfőn mérték 64 cm es 6350 g volt . Szerintetek nagy a súlya? 3650g -al született.

Figyelt kérdés
4 óránként eszik 120 ml de ha este 8 kor eszik akkor felébred hajnali 2 vagy 4 körül enni.Muszaly megetetnem mert sir .ahogy eszik vissza is alszik!
2016. júl. 11. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Kislànyom(3400g) anyatejes,most 3 hónapos 5890g és 63 cm,hurkàs ugyan,de keveslem a súlyàt. Persze csak én,mert a fiam jóval nagyobb volt màr ekkor ahhoz vagyok "szokva" (kb7 kg volt 3 hónaposan).
2016. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam még hurkasnak sem mondható :) a combija husisabb de a vedőnő nem hitt a szemének mikor a mérlegre raktam :) bàr a doktornő mondta ha nem sir nagyon ejjel akkor ne adjak neki enni .De a tápszeres dobozon az adagja 150 ml lenne de annyit nem eszik ..vagy is csak ritkan de akkor 2 etetés közt ki hagy 5-6 orat
2016. júl. 11. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú baba, nem sok a súlya. Az első hónapokban teljesen normális a havi 1 kg hízás is. Az is természetes, hogy egy ennyi idős baba éjszaka is eszik.
2016. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
összehasonlításként, a miénk 3 hónapos korában ugyanígy evett (120ml/4), csak éjjelente nem kelt. 63 cm és 6220 g volt. Azt mondták, rendben, átlagosan fejlődő baba.
2016. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van úgy,ahogy csinálod!Ennyi idősen nem "fogyóztatunk" babát akkor sem,ha ennél nagyobb súllyal rendelkezne.Felesleges hasonlítgatni,mégis leírom infóként!

Az én nagyfiam 6920 gramm volt 3 hónaposan.A pici fiam tegnap volt 3 hónapos,ma mértük,6480 grammos,65 cm.

Mindkettejük születési súlya 4 kg fölötti volt.Szintén tápszert kaptak mindketten.

2016. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki irt kedvesek vagytok !!A nem kedves kommentelőnek is köszi azert :) Nem hasonlitgatas képpen erdeklodtem csak arra voltam kívancsi ki hogy volt a kicsibabájával :) Nincsen kettő egyforma baby :) de még igy valamiben egyeznek mindegyik imadni valo :)
2016. júl. 11. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónaposan 7,5 kg és 66 cm volt, na ő hurkás volt, pedig nem tömtük egyáltalán. 3900 grammal született. Ma már 4 éves, inkább vékonynak és magasnak számít. Etesd nyugodtan a kisfiad, picike még és nem nagy a súlya egyáltalán a hosszához.
2016. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!