Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtartanátok a nagyobb...

Megtartanátok a nagyobb sportbabakocsit ha van esernyőre csukható és lassan járni fog a gyerek?

Figyelt kérdés
Eladnám, de nem tudom hogy kellhet-e még később.
2016. júl. 11. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én eladnám. Ha netán késöbb sszükség lenne ilyenre, akkor lehet venni másikat, de évekig kerülgetni fölösleges.
2016. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, hát nem is a következő gyerekre gondolok hanem a mostanira:)

Annak már nem fog kelleni igaz?

Mittudomén ilyenre gondolok hogy hóban pl biztosan praktikusabb a nagy nem esernyős.

2016. júl. 11. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Láttam már ilyen kis esernyőkocsikat, bevásárlás alkalmával hova pakolsz? Én semmi pénzért nem cseréltem volna le a rendes kocsinkat. Az akis esernyő csak akkor jó, ha kirándulni mentek pl. De hétköznapokon használhatatlan.
2016. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ezt használom amióta megvan mindenhova, mindenre. Imádom!
2016. júl. 11. 11:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Van kosara. Igaz nem akkora mint a másiknak dehát mindent nem lehet.
2016. júl. 11. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Haat, hóban, jégben nem biztos hogy az esernyős jó lesz...
2016. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ernyös tipusú is volt, és sokkal jobban használható volt, mint a nagy, még télen is. Arról nem is szólva, hogy a gyerekek sem szeretnek a nagy kocsiban, az ernyös nekik is jobb.
2016. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha van hely megtartanám amíg lehet...mindig jól jön egy pót...nekünk pl a sportnak tört ki a kereke, és akkor vettük az esernyőt, hogy amíg meg jön az alkatrész tudjam használni...azóta is felváltva használjuk, mert van hogy valami miatt jobb a sport (pl mikor előre látjuk hogy aludni fog benne, az azért csak kényelmesebb...) meg azért az hogy járni kezd meg ténylegesen sétálni fog és már nem kell a babakocsi kb. 1 év különbség még...szerintem ha van hely és anyagilag nem vagytok rászorulva ne siess eladni..ráértek még.
2016. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En megtartom, a multkor pl kilyukadt a Quinny sport kereke, ugyhogy jol jott a kis esernyo kocsi.

Vonattal mentunk Pestre akkor is jo volt az esernyo.

Havat nem lattam evek ota, bar a hegyekben biztos van, en alfoldi vagyok.

Mindennapos setara viszont kenyelmesebb a sport kocsi.

2016. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elajándékoztam a mienket, télen is jó volt az esernyőkocsi (igaz én Pesten, Belvárosban élek, talán három deka havat, ha láttunk...).


Amúgy vásárlásnál nekem a vállra akaszthatós "műtrágyás szatyor" (nem tom mi a neve, én így hívom) jött be, sokminden belefér, vállon könnyű vinni.

2016. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!